Başak Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.445
Başak Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu süreç içerisinde okumak, yazmak gibi eylemler sizi giderek mutlu etmeye başlayacak. Diğer insanlarla yeniliklere adım atabilirsiniz. İletişim içerisinde olduğunuz kişileri hayatınızda yer vermeye devam edeceksiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Hayatınızda yer alan öncelikleri belirlemenizin zamanı geldi. Birden fazla iş ile uğraşmak yerine kendi işlerinize odaklanmak isteyeceksiniz.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkiler bu süreçte oldukça önemli olmaya başlayacak. Ufkunuzu genişletecek, yeni çalışmalara dahil olabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşten ayrılma gibi bir düşünceniz varsa bunu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Tazminat alma gibi bir durumunuz var ise bunu gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni bir kursa veya eğitime katılma gibi bir düşünceniz varsa bunu bir an önce gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz. Aynı anda birden fazla konuya odaklanmak sizi bunlatabilir.

Başak Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Partnerinize olan sevginiz bu süreç içerisinde daha da belirginleşiyor. Düşüncelerinizi sevgilinize ve eşinize çok net ifade edeceksiniz.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Duygusal anlamda onarım yaşayacaksınız. Sorunlarla kendi başınıza çabalamanız gerekmediğini de anlayacaksınız. Duygularınızı net bir şekilde ifade edeceğiniz bir süreç olacak.

Başak Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Söylenen sözler siz de şüphe uyandırıyorsa eğer bunların üzerine gitmeye çalışmalısınız.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte zihinsel uğraşlar içerisine girebilirsiniz. Birlikte yeni planlar yapacak, ikili ilişkilerinizi sağlamlaştıracaksınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İletişim anlamında çok fazla ısrarcı olmamalısınız.

Başak Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Parayla ilgili kararsız kaldığınız konular hakkında ciddi kararlar almayın. Geçmişte yaşanan durumları değerlendirip, daha sonra adım atmaya çalışın. İşinizde yerine getirilmesi gereken konular üzerine de mümkün olduğunca duracaksınız.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Zaman zaman belli başlı konularda aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Gecikme yaşadığınız durumlar varsa da bunları halletmeye çalışacaksınız. İşlerinizi yavaşlatan durumları rahat bir şekilde tespit edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.