Başak Burcu Eylül 2016 Yorumu

35.911
Başak Burcu Eylül 2016 Yorumu

BAŞAK Burcu Eylül 2016 sürecinde iş hayatıyla dikkat çekiyor. Bu dönemde kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Artık insanların ne dediğine eskisi gibi takılmıyorsunuz. Bazı ilişkilerinizi tamamıyla bitiriyor ve yeni oluşumlara doğru yol alıyorsunuz. Her şeyi bir kenara bırakarak işinize konsantre olacaksınız. Bunun sonucunu da iyi şekilde alıyorsunuz. Yeniliklerin bol miktarda karşınıza çıkacağı Eylül ayında şansınız dönüyor. Yarım kalmışlıkların tamamına son verme niyetindesiniz. Bu durum iş, aşk, ilişkiler içinde bulunduğunuz tüm kavramları kapsıyor. Geliriniz git gide yükseliyor. Aynı çizgide ilerlediğinizde iyi yerlere geleceksiniz.

Güneş Tutulması Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Eylül 2016 Güneş Tutulması size yüksek enerji sağlıyor. Bu enerjinizi en iyi şekilde iş hayatınızda kullanıyorsunuz. 16 Eylül 2016 Ay Tutulması ile birlikte hayatınızda yarım kalan ne varsa son buluyor veya tamamlanıyor.

Başak Burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı

Başak Burcu Eylül 2016 aşk hayatı bekar başaklar için heyecanlı ve hareketli ilerliyor. Bu ay içinde kendiniz gibi sevebileceğiniz ve fazlasıyla etkileneceğiniz karşı cinsle birlikteliğe başlayabilirsiniz. Aşk evinizden olumlu sinyaller yayılıyor. Söz, nişan, evlilik hazırlığı içinde olanlar bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. İlişkisi iyi gitmeyen başak burçları Eylül ayı sonlarına doğru ilişkilerine son veriyorlar. Evli başaklar için mutluluk söz konusu. Partnerinizle birlikte sosyal ortamlara girecek bol keyifli anlar geçireceksiniz.

Başak Burcu Eylül 2016 Aile

2016 Eylül Başak Burcu aile ve ilişkileri göz önünde yaşanıyor. Yakın çevre de dahil tüm gözler üzerinize çevriliyor. Özel hayatınız hakkında verdiğiniz sırları densiz bir tanıdığınızın yayması buna sebep oluyor. Ama bu durum mutlu olanlar için pek sorun teşkil etmiyor. Özel hayat nedeniyle yer deşikliği yapmak isteyen başaklar ay ortasında, en geç ay sonunda bunu gerçekleştiriyorlar. Hayatınızdan birçok insanı çıkarmanız mümkün görünüyor. Bu ay sözünüzü sakınmıyorsunuz ve kim ne hak ettiyse yüzüne yüzüne söylüyorsunuz.

Başak Burcu Eylül 2016

Başak burcu sağlığı Eylül 2016 içinde genel olarak iyi durumda. Heyecanınızı kontrol altına alabildiğinizde panik ataklar yaşamıyorsunuz. Sizin sağlığınızın tek düşmanı ani sinir haliniz. Gergin ortamlardan ve kendini bilmez insanlardan uzak durmayı deneyin. Sakin ve huzurlu vakitler geçirdiğinizde sağlığınız daha da iyileşecek, enerjiniz yükselecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.