Başak Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

7.200
Başak Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu aşk hayatı Eylül 2017 ile birlikte dengesini biraz şaşıyor. Bazı zamanlarda kontrolünü kaybetmene neden olan sözlerle karşılaşabilirsin. Partnerinin seni anlamadığı hissine kapıldığın anlarda içine kapanıyor, sessizliğe bürünüyorsun. Bunu yapmak yerine doğru iletişimle her tür sorunu halletme yoluna gitmelisin. Halledemediğin noktada ya katlanacak ya da buna bir son vereceksin. Ay sonuna doğru konuşmaktan sıkıldığın eski konular yeniden gündeme gelebilir.

Eylül 2017 BAŞAK Burcu aşk hayatında iletişim ön planda. Bu sayede yeni insanlarla tanışıyorsun. Kalbin boşsa yeni tanışacağın biri için çarpmaya başlayabilir. Ancak ne kadar çarpsa da unutamadığın bir geçmişin var ve bu seni yaşanacak bazı şeylerden alıkoyuyor. Geçmişi arkanda bırakamadığın sürece asla tam anlamıyla mutlu olamayacağını bilmelisin. Evliliklerde detaylara takılmak da aynı şekilde hüznü ve hayal kırıklığını beraberinde getirebilir.

BAŞAK Burcu aşk hayatı 2017 Eylül ayında sonbaharın hüznüne takılıyor. Duygusallık en üst seviyelere ulaşıyor. Bu ay mükemmelliyetçiliğini bir kenara bırakarak seni mutlu eden şeyleri yapmalısın. Aşkla ilgili karşına çıkan büyük fırsatları görmezden gelmek büyük mutlulukları kaçırmana sebep oluyor olabilir.

Burcunuzun aylık yorumunu okumak için tıklayın ▶ Başak Burcu Eylül 2017 Yorumu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.