Başak Burcu Eylül 2017 Yorumu

22.749
Başak Burcu Eylül 2017 Yorumu

BAŞAK Burcu Eylül 2017 tarihinde kendine yeni bir yol haritası belirliyorsun. Birlikte yol aldığın insanlardan bazılarından kurtulmak isteyebilirsin. Maddi imkanlarının müsade ettiği ölçüde özgür hissediyorsun kendini. Beklentilerin ve hayata bakışın değişiyor. Ay sonuna doğru olduğun noktadan çok uzaklara gidebilirsin. Aşk hayatınla ilgili yaşanan tatsız durumlara karşı kesin tavrını koyuyorsun. Kendini değersiz hissettiren etkilerden uzaklaşma eğilimindesin.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

06 Eylül 2017 Balık Dolunayı ve etkileri seni bir süreliğine hareketsiz kılabilir. Her anlamda üretmek için isteksiz davranabilirsin. 20 Eylül 2017 Başak Yeniayı ve etkileri ile kafaya taktığın konular ön plana çıkıyor. Özellikle sana verilen ve yerine getirilmeyen vaadlere takmış durumdasın.

Başak Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Eylül 2017’de bir dönemi geride bırakabilir. Alışkanlıklarından ve belli başlı düşüncelerinden kurtulamıyorsun. İçinde bulunduğun ilişkideki problemleri büyütmemek için karşılıklı doğru iletişime ihtiyacın var. Bazı beklentilerin seni esir etmiş olabilir. Karşı taraftan çok fazla şey bekliyor olabilirsin. Başak Burcu evlilikleri Eylül 2017 tarihinde keyifli etkiler altında. Zaman zaman oluşan ufak sorunlar büyümeden halloluyor. Bekar Yengeçler bu ay olası aşk belirmese de, belli başlı yakınlaşmalar mevcut.

Başak Burcu Eylül 2017 Aile ve İlişkiler

Eylül 2017’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde katlanılması güç durumlar ortaya çıkabilir. Hoşlanmadığın bazı insanlarla muhatab olmak zorunda kalabilirsin. Laf götürüp getiren insanlardan uzak durmalısın. Hayatına yeni bir yn vermek istemen tuhaf karşılanabilir. Hayallerinden vazgeçmemeli cesur kararlar almalısın. Yakalamak istediğin fırsatlar bu ay hiç beklemediğin yerlerden çıkabilir. Güven duyduğun bazı insanlar ise seni yanıltabilir.

Başak Burcu Eylül 2017 Sağlık

Başak Burcu sağlığı konusunda Eylül 2017 tarihinde bazı sağlık problemlerini görmezden gelebilir. Bu asla yapılmaması gereken bir şey. Şimdi olmasa bile ilerleyen zamanlarda çok daha büyük sağlık sorunları ile karşılaşabilirsin. Bu nedenle hiçbirini görmezden gelmemelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nur dedi ki:

    Ya gercekten şüpelenmeye başladım artik. Noktasindan virgülüne kadar icimden gecen Duygular kafamdan gecen düsüceleri yaziyorsunuz her defasinda. Sanki yanimda beni izliyormuşsunuz gibi. Bu kadar nokta atisi yorumlar olur. Başak burcuyum ve bugun dogum günüm ama kafamda deli sorular. Sizin yorumlarinizi okunca birazda olsa nefes aliyorum. Tesekkurler yorumlariniz icin.

    1. admin dedi ki:

      Sizi değil yıldızları takip ediyoruz :). Her zaman bekleriz.