Başak Burcu Eylül 2020 Yorumu

10.301

Boğa Burcu Eylül 2020 Yorumu: Özel hayatınızı kıskanan ve aynı zamanda yapmış olduğunuz işleri çekemeyen bir kişi hakkında düşünceleriniz tam olarak netleşebilecek.

Başak Burcu Eylül 2020 Yorumu

Geçmişte haksızlığa uğrayan bir kişinin arkasında durdunuz ve o kişi bu ay içerisinde sizinde bir konu üzerinde arkanızda durmaya çalışacak. Hem maddi hemde manevi bir şekilde küçük küçük sınanmalar yaşayabilirsiniz. Size bugüne kadar emek veren ve hep arkanızda olmaya çalışan bir arkadaşınızı yanlış anlayabilir ve bu yüzden aşırı bir tepki verebilirsiniz. Bu ay her zamankinden fazla olarak daha çok empati kurmanız gerekebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Başaramayacağınızı zannettiğiniz bir işi tam zamanında tamamlayabilecek ve buradan da güzel bir maddi kazanç elde edebileceksiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve çok fazla güvenmediğiniz kişilere sırrınızı vermemelisiniz. Siz derdinizi anlatmak için hayatınız ile ilgili özel konuları paylaşmak isterken o bunları hiç haz etmediğiniz bir kişiye anlatabilir.

Başak Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Kararlı olacağınız bir Eylül ayı sizi bekliyor. Aşk hayatınız ile ilgili kafanızda yer eden soru işaretleri yavaş yavaş gitmeye başlıyor. Olaylara her seferinde haklı ve haksız açısından yaklaştığınız için esas konun ne olduğuna bugüne kadar odaklanamadınız ama bu ay bunu yapmayacak ve gerçekleri görebileceksiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise bu ay kendinize yakın hissettiğiniz bir kişiye duygularınızı açmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Sosyal hayatınız giderek hareketleniyor ve kısa süreliğine de olsa arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecek. Şehir dışına çıkmak gibi bir düşünceniz varsa eğer bunu yakın bir arkadaşınızla gerçekleştirmek için yeni bir plan yapabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların eğitim hayatlarını ilgilendiren üzücü bir haber alabilirsiniz. Kardeşinizin sizi dinlemesi ve ona göre tercih yapması gerekiyor olabilir ama o sizi bu konularda dinlememekte ısrar edebilir.

Başak Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlık sorunlarınızı geride bırakarak daha çok sosyal hayatınıza odaklanabileceksiniz. Size zararlı gelen, kötü olmanıza neden olan alışkanlıklardan uzak durmaya çalışacaksınız. Sağlığınızı önemsediğiniz bir ay içerisine giriyorsunuz. Size karşı tavsiye edilen bilgileri denemeye çalışacaksınız. Diyet uygulamanız gereken bir sağlık sorununuz varsa eğer bunun üzerine biraz daha hassas olabilirsiniz. Spora başlamak istiyorsanız maddi açıdan biraz daha rahatlamayı bekleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.