Kadınlar Duysun

Başak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

23.08.2021
5.106

Başak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Başak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni yerler görmek sizi olumlu şekilde etkileyecek. İstediğiniz bir tatil için güzel bir planlama yapabilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. Maddi anlamda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşayacak olduğunuz bir karmaşıklık sonunda paranızı ilgilendirren sıkıntılar meydana gelebilir . Bu yüzden biraz daha dikkatli olmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hiç olmadığı kadar kendinizden emin olduğunuz bir dönem sizinle olacak. Katılacak olduğunuz projeler varsa burada kendiniz en iyi şekilde ifade edeceksiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile ilgili durumlar ön planda olacak. Partnerinize her anlamda yardımcı olmaya çalışacak ve onun sorunlarıyla ilgileneceksiniz.

Başak Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızdaki sıradanlık sizi bu aralar biraz derin düşüncelere itebilir. İlişkinizde her ne kadar büyük sorunlar olmasa da sıkılmışlık hissiyatına kapılarak partnerinize haksızlık edebilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu yanlışları kısa süre içerisinde fark edebilir ve hatanızı telafi etmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişki için çok da doğru bir adım olmayabilir. Yeni tanıdığınız insanlarla hemen güvenmemeli olayları biraz zaman yaratmalısınız.

Başak Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla sürekli bir iletişim halinde bulunmak sizi rahatlatacak. Sorunlarınızdan uzaklaşmak için yakın bir arkadaşla dertleşmek iyi bir fikir olabilir.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. Kardeşleriniz varsa iletişim sıkıntısından dolayı aranıza soğukluk girebilir. Kendinizi açıklamalı ve durumların aslında ne olduğunu anlatmalısınız.

Başak Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda sizi zora sokacak olan harcamalar söz konusu olabilir. Gelir – gider dengesini iyi tutmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Yapacak olduğunuz belli başlı ödemeler var. Bu ödemelerde küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin alacak olduğunuz bir parada da gecikme söz konusu olabilir


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.