Başak Burcu Eylül 2022 Yorumu

3.234
Başak Burcu Eylül 2022 Yorumu

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. İçinizde olanı biteni değerlendirmek için oldukça vaktiniz olacak. Kararsız kaldığınız konuları enine boyuna düşünmeli, gerekirse güvendiğiniz kişilerden fikir almalısınız.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Günlük işlerinizin yoğunluğundan kendinizi bunalmış hissedeceksiniz. Mantığınızı zorlayan durumları en başından değerlendirmek sizin için bu konuda oldukça önemli olmaya başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde önemli kararlar almanız gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Yaşamış olduğunuz ilişkinin boyutu ciddi değil ise bu ilişki giderek ciddiyete doğru ilerleyebilir. Partnerinize karşı daha duyarlı olmaya çalışacaksınız.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Gelirinizi arttırmak için yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirecek, ortaklaşa yapılan işlere de kafa yoracaksınız.

Başak Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Partnerinizle kendi içinizde sorunlarınızı açık bir şekilde konuşacaksınız. İlişkide yer alan sorunlar var ise bu sorunları erteleyecek ve ciddi kararlar alacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlamak sizin için bu dönemde oldukça zor olabilir. Duygusallığınızı bir kenara bırakmalı, mantıklı kararlar almaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerde kendinizi bu dönemde oldukça şanslı hissedeceksiniz.

Başak Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Aile içerisinde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Aile içerisinde önemli konuları konuşabilir, bu konular hakkında mümkünse yeni bir karar alabilirsiniz. Kendi içinizde yapacak olduğunuz bazı değişimler söz konusu olmaya başlayabilir.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek oldukça mümkün. Sosyalleşmek isteyecek, yeni insanları hayatınıza dahil edeceksiniz.

Başak Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

10 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Retro yapacak. Ödemelerde yaşamış olduğunuz gerginlikler varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmalısınız. Aksi halde kariyerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi içinizde almanız gereken kararlar var ise bu kararları düşünmek isteyeceksiniz.

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. İş hayatınızla ilgili yapmanız gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Huzurunuzu bozan durumlar varsa bu işleri halletmek için çaba sarf edeceksiniz. İş yoğunluğunuz giderek artmaya başlayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.