Başak Burcu Eylül Ayı Yorumu

726
Başak Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs burcunuza giriş yapacak ve ay sonuna kadar seyahat edecek. Bir kere enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor, kişisel bakımınızla çok daha fazla ilgileneceksiniz, hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak, siz aşka değil aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Bazılarınız evlilik planlar yaparken evliliği veya ilişkisi olanlar, birlikte oldukları kişinin yaşamıyla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir. Yalnız olanlar bu hafta yeni ilişkilere adım atabilir, oldukça romantik etkiler altında olacaksınız. Bazılarınız ise yeni ortaklık teklifleri ile de karşılaşabilir.

13 Eylül’de Mars Yay burcuna geçiş yapacak ve 26 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu, çaba sarf edeceğiniz alanın ev, yuva, aile, yerleşim ve yaşamı sorgulamakla ilgili konular olabileceğine işaret eder. Evinizde tamirat gerektiren her şeyle ilgilenebilirsiniz. Bunun yanı sıra ailenizle olası tartışmalarda haklı ve kazançlı çıkabilirsiniz. Enerjinizin çoğunu evinizle ilgili konulara yöneltmeye başlıyorsunuz.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni aym biraz gergin etkileri var, size yapılacak ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir, özellikle free lance çalışıyorsanız veya maaşınız biraz gecikebilir.

Size yeni iş teklifleri de sunulabilir fakat koşulları iyileştirmek için gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir. Yalnız finansal konularla ilgili riskli girişimlerden uzak durmanızda yarar var. îş ve kariyer anlamında bir fırsatla karşılaşabilirsiniz, yalnız değerlendirirken dikkat edin, altı boş çıkmasın.

29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar Venüs size finansal anlamda kazançlarınızı arttırmanız için destekler sunacaktır. Finansal anlamda gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz, güzel hediyeler alıp-verme, alışveriş zamanı olacak sizler için. Genel anlamda finansal konularda oldukça şanslı ve kazançlı etkiler altında olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.