Başak Burcu Haziran 2017 Yorumu

27.161
Başak Burcu Haziran 2017 Yorumu

BAŞAK Burcu Haziran 2017’de bolluk bereket içindesin. Ancak duygular konusunda aynı şeyi söyleyemem. Ailevi meseleler ön plana çıkıyor ve rahatsız olduğun konular gündeme geliyor. Sonradan pişmanlık duyacağın sözler sarf etmemeye bak. Bir süre geri planda kalman gerçek niyetlerin ortaya çıkmasına yetecektir. Hayatla ilgili beklentilerin yüksek. İçinde bulunduğun durumla ilgili belli değişiklikler yapma arzusu uyanabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Haziran 2017 Dolunay Yay Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri gerçekliğini bir süreliğine kaybetmene neden oluyor. Bu süreci dinlenmeye çekilerek daha rahat atlatabilirsin. 24 Haziran 2017 Yengeç Yeniayı ve etkileri zorluk çektiğin konulara çözüm enerjileri sunuyor. Uzun zaman sonra yaşamak istediğin o mutluluğu yakalıyor, gerçek anlamda gülümsüyorsun.

Başak Burcu Haziran 2017 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Haziran 2017’de daha romantik. Belli oranda bakışmalar, göz süzmeler, ufak çaplı restleşmeler ve arada gidip gelen kısa devre şeklindeki elektrik yüklü akımlar. Evli Başak Burcu Haziran 2017 tarihinde geçmişte yaşanan sorunları unutmaya kararlı görünüyor. Eşinle arandaki mesafeyi kapatmak adına hareket ediyorsun. Devam eden ilişkilerde sürpriz teklifler söz konusu. Bekar Başak Burcu bu ay yeni tanışma ve yakınlaşma içeren ortamlarda bol bol yer alıyorsun. Yalnız dikkat, baştan araya koyduğun büyük mesafe seni daha ileriye taşımayabilir.

Başak Burcu Haziran 2017 Aile ve İlişkiler

Haziran 2017’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde bazı şeylerden rahatsız oluyor. Yapılan görüşmelerde yeri geliyor susuyor, yeri geliyor konuşuyorsun. Ancak düşüncelerini tam olarak ifade edemiyor ve anlaşılmadığını düşünüyorsun. Olaylara farklı bakış açısı geliştirerek tek yönden ele almamayı denemelisin. Empati kurduğunda her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğine şahit olacaksın. İlişkisi olan Bekar Başak Burcu aileleri arasında bu ay yaşanacak gelişmeler, ilişkinin gidişatını önemli ölçüde belirleyici etkiye sahip.

Başak Burcu Haziran 2017 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Haziran 2017 tarihinde hassas durumlar içeriyor. Özellikle beslenmeye ve var olan bağımlılıklara dikkat etmek gerekiyor. İleri yaştaki Başak Burcu tansiyon ve şeker gibi rahatsızlıklara yakalanabilirler. Vücut yapı ve sinir sistemin bu tür rahatsızlıklara açık görünüyor. Bu nedenle hayatının her safhasında stresten uzak durmalı, sağlıklı yaşamı hedefine almalısın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.