Kadınlar Duysun

Başak Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
5.401
Başak Burcu Haziran 2021 Yorumu

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bir türlü yoluna koyamadığınız herhangi bir ikili ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen ve tahammülünüzü zorlayan durumları düşünecek ve yeni kararlar almak isteyeceksiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Çocuklarınız varsa onların hayatlarını ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde Kendinizden çok başkalarının sorunları ile ilgilenmek sizi biraz yorabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili endişelendiğiniz konuları geride bırakıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar tarafından takdir edilecek ve yaptığınız işler parmakla gösterilecek.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Uzun zamandan beri beklediğiniz tatile çıkma fırsatı elde edebileceksiniz. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir ve kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Aşk hayatınızın gidişatı ile ilgili derin düşünceler içerisine girebilirsiniz. Bugüne kadar yaşamış olduğunuz zorlu süreçleri düşünecek ve bunların beraberinde yeni bir karar almak isteyeceksiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise artık daha fazla yalnız kalmak istemediğinizi farkına varacak ve sizden etkilenen bir kişiyle flörtleşmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla daha çok zaman ayıracaksınız. Yardıma ihtiyaçları olduğunu hissettiğinizde elinizden geldiğince onlara desteklemeye çalışacaksınız. Aynı şekilde sizinle desteğe ihtiyacınız olduğu bir zamanda onlardan olumlu geri dönüş görebileceksiniz.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Aile içerisindeki bir tartışma yüzünden kendinizi bu aralar ailenizden geri tutmak isteyebilirsiniz. Onlara karşı söyleyecek olduğunuz cümleleri özenli seçecek ve iletişiminize dikkat edeceksiniz.

Başak Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinize zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Fakat durumu olumlu açıdan etkileyeceğini bildiğiniz için sorun haline getirmeyecektiniz. Çalışanlarla veya çalışma arkadaşlarınızla aranızda küçük sürtüşmeler çıkabilir.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Maddi durumlarınız ile ilgili konularda aşırı kontrolcü olabilir ve kendinizi zaman zamanı bunaltabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.