Başak Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.640
Başak Burcu Haziran 2022 Yorumu

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. İşleriniz giderek netleşmeye başlayacak. Eğitim hayatınızla ilgili yaşanan aksaklıklar varsa bunları geride bırakma kararı alacaksınız.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz problemleri geride bırakacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla güzel bir şekilde iletişim kurmaya çalışacaksınız. İşinizde kendinizi geliştirmek için yeni bir eğitim alma kararı alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yeni bir ev alabilir veya mevcut olan evinizi tadilata sokabilirsiniz. Ödenmesi gereken borç ve kredi var ise bunu mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kapatmaya çalışacaksınız.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Arkadaşlarla bir araya gelebilir. Psikolojik ve ruhsal konular ilgili konularda muhabbetler edebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyarak aktif olmak sizi fazlasıyla olumlu şekilde etkileyecek.

Başak Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Aşk hayatınızla ilgili ciddi düşünceler sizi bu dönemde bunlatabilir. Partnerinizle ilişkiniz var ise bu ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımak için çaba sarf etmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizi anlamalı ve onun yerine mümkün olduğunca empati kurmaya çalışmalısınız. Sorunlardan dolayı kendinizi suçlu hissetmemeli, problemleri paylaşmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerde yaşamış olduğunuz problemleri geride bırakıyorsunuz. Arkadaşlarınızı tanımaya çalışacak, onların sorunlarıyla ilgilenmeye odaklanacaksınız.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Ailenizin her anlamda sizin yanınızda olduğunu düşündüğünüz bir döneme adım atıyorsunuz. Onların maddi manevi desteğini almak sizi mutlu etmeye yetecek. Kardeşlerinizle ilgili yeni planlamalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Uzun vadeli iş planları yapmak için çevrenizden destek alabilirsiniz. Günlük işleri halletmeye çalışacak ve yetişemediğiniz noktalarda sizi destekleyecek olan eğitimlere dahil olacaksınız.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Eşinizle geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlar ön plana çıkmaya başlayabilir. Parayla ilgili endişeleri geride bırakmalı ve yeni adımlar atmaya çalışmalısınız

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde giderek parlamaya başlayacaksınız. Yapacak olduğunuz işler başkalarınında dikkatini çekmeye başlayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.