Başak Burcu Haziran Ayı Yorumu

15.875
Başak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Başak Burcu Haziran 2016 iş, kariyer alanında projelerini büyük oranda hayata geçiriyor. İlerleyebilmek için ekstra çaba sarf etmeniz gerektiğinin farkındasınız. Haziran ayı sonu itibariyle harcadığınız emeğin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Hedeflerinize önemli ölçüde yaklaşıyor, çevrenizden gizleyeceğiniz bazı işlere imza atıyorsunuz. Sorumluluklarınız her geçen gün artıyor. Bazı zamanlarda bunun altında ezildiğiniz hissine kapılsanız da, toparlanmanız ve yola devam etmeniz uzun sürmüyor. Özel şirketlerde çalışanların terfi, prim, zam veya ikramiye alma ihtimali söz konusu. Haziran ayıyla birlikte işiniz konusunda en güzel zamanlara adım atmış bulunuyorsunuz.

Haziran 2016 Başak Burcu aşk hayatına karşı biraz ilgisiz. Özel hayatınız konusunda içinize kapanmış durumdasınız. Konuşmanın hiçbir şeyi halletmeyeceğini düşünüyorsunuz. Bazı başakların duyguları ve güveni önemli ölçüde azalmış durumda. Birllikteliği olanlar partnerinden uzaklaşma çabası içine girebilir, hatta ayrılığı düşünebilirler. Haziran’ın son günlerinde aşk konusunda daha şanslısınız. Yeni aşk arayışı içinde olan başaklar, bu tarihi beklemeliler. Güzel başlangıçlar, yakınlaşmalar ve romantizm dolu günler yaşabileceğiniz anlar mevcut. Aşkta sizi zor duruma sokan durumlar Haziranla birlikte sona erecek.

Başak Burcu sağlığı Haziran ayı itibariyle biraz riske giriyor. Özellikle yemek konusuna düşkünlüğünüz artabilir. Sizi sıkıntıya sokabilecek kilo artışı ile canınızın sıkılmasını istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz. Sebze ağırlıklı ve düşük kalorili besinler tüketmeye özen gösterin. Akşamları salata yiyerek geçiştirebilirsiniz. Bunun yanında plates tarzı sporlar, kısa yürüyüşler ve temiz hava size iyi gelecektir.

Başak Burcu Haziran 2016 eğitim alanı itibariyle coşuyor. Kariyerinize yarar sağlayacak her türden bilgiyi topluyor ve uyguluyorsunuz. Çocuğu olan başaklar, çocuklarının başarıları ile keyifleniyor. Partnerinizin de içinde olacağı yeni bilişim organizasyonlarına katılıyor, kendinizi ailecek geliştiriyorsunuz. Bu ay, bilgiye sonuna kadar açıksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.