Başak Burcu Kasım 2016 Yorumu

32.953
Başak Burcu Kasım 2016 Yorumu

Başak Burcu Kasım 2016 iş, kariyer hayatında yeni kazanç kapıları söz konusu. Enerjiniz yükseliyor ve mutluluğunuz başarınızla doğru orantılı şekilde artıyor. Kasımda şans başaktan yana. Bu ay tüm sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz. Finansal konulardaki önemli adımlar büyük maddi rahatlama sağlıyor. İletişiminiz çözüm odaklı. Gereksiz harcama ve yanlış yatırımlardan 14, 15 ve 23 Kasım’da uzak durmalısınız. 27 ve 29 Kasımda gerek iş, gerekse özel hayatta güzel başlangıçlar yaşanıyor. Ay sonuna doğru ani seyahatler yapabilirsiniz. Gecikmelere ve eşyalarınızı yollarda kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Öğrenci başaklar Kasım ayında daha fazla mücadele vermek zorunda kalıyorlar. Başarınızda düşüş görünmüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay önemli derecede zorlanmalar yaşatmıyor. Olumsuzlukları üstün zekanız ve detaycı fikirlerinizle yeniyorsunuz. Aşk hayatınızda daha kontrollü ve profesyonelsiniz. 29 Kasım 2016 Yeniay yeni başarıların kapılarını aralıyor. İlişkileriniz bir üst seviyeye taşınırken, size fayda sağlayabilecek yeni insanlarla tanışıyorsunuz.

Başak Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Başak Burcu Kasım 2016 aşk hayatı “Kasım’da aşk başkadır” dedirtecek türden. Özel hayatınıza gereken önemi veriyor, daha çok zaman ayırıyorsunuz. Bazı konulardaki inadınızdan vazgeçmeniz yararınıza oldu. Enerjinizi ruhunuzu iyileştirme yönünde kullanabildiğinizde, hayatınızın her alanına canlılık geliyor. Başak burcu Kasım’da duygularını önemsiyor ve empati yeteneğini geliştiriyor. Bekar başaklar hayatını birleştirecekleri insanla bu ay içinde karşılaşabilirler.

Başak Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Başak Burcu aile ve ilişkileri gerileme sürecinden çıkıyor. Büyük şanslara sahip olacağınız bu ay, eş dost her kim varsa gönlünü alıyorsunuz. İletişiminiz hiç olmadığı kadar iyi ve etkili. Sosyal hayatınızın hareketliliğine ayak uydurabileceksiniz. Yalnız olmadığınızı bilmek güven duygunuzu artırıyor. Yaşanan olumlu süreç bu ay yüzünüzü fazlasıyla güldürecek. Çocuğu olan başaklar onlardan gelecek sürprizlerle iki kar seviniyorlar.

Başak Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Başak Burcu sağlığı dolaşım sistemi sorunları yaşayabilir. Tansiyon ve şeker hastalarının özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Kan basıncınızın yükseldiği zamanlarda dinlenmeye gayret edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.