Kadınlar Duysun

Başak Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
9.706
Başak Burcu Kasım 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Kasım 2018 tarihinde içinde bulunduğun şartları değerlendiriyorsun. Kafanda birden fazla düşünce olması almak istediğin kararlar yönünde seni zorluyor. Bazı konulara olan sabrın azalmış görünüyor. Yine de atmak istediğin adımlar için zaman gerektiğini düşünüyorsun. Belli oranda birikimin olsa da daha fazlasına ihtiyaç duyacaksın. Yaşam standartlarını yükseltmek ve geleceğini güvence altına almak için yeni bir işe al atabilirsin. Çevrenden ayrılmayan ve sürekli sana akıl veren birine olan güvenin sarsılabilir. Onun attığı bazı yanlış adımlar bakış açını değiştiriyor. Birlikte yapacağın bir işi bu anlamda iptal edebilirsin. Aşk hayatında çoğunlukla sakinsin. Tahammül sınırını zorlayan bir konuda zorluklara göğüs germeye devam ediyorsun. Çocukların varsa onlardan alacağın bir haberle yola çıkabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri geleceğini yakından ilgilendiren yeni gelişmeleri karşına çıkarıyor. Yakınlarından biriyle bu dönemde yapacağın bir görüşmeyle kendine farklı yönler belirlemek isteyebilirsin. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile içe dönük düşünüyorsun. Tek başına hareket etmek istediğin bir konuda kendini baskı altında hissedebilirsin. Yapmaman belki de daha hayırlıdır. Bir de böyle düşün ve şartları zorlama.

Başak Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de daha tedbirli olmayı deniyor. Dağılmaları önlemek adına sakin olmayı tercih edeceksin. Olan biten ve söylenen şeylerden en fazla sen etkileniyorsun. İlişkinde sorun yaratan şeyleri ortadan kaldırmak için partnerinle uyum içinde olmaya özen göstereceksin. Bir süre bu tavrını koruyorsun ancak tahammül sınırını aşan şeyler yaşaman olası görünüyor. Sen yine de sakin kalmaya çalış. Bilerek seni çileden çıkarmak isteyen insanlar var. Onlara bu fırsatı asla verme. Hem fiziksel, hem de ruhsal anlamda kendine çeki düzen vermek için kişisel alanında keyifli vakitler geçirmen gerekiyor.

Başak Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde duygu ve düşünceler arasında gidip geliyorsun. Dengede tutmak istediğin şeyler var. Yakın akraba ve çevreyle olan sohbetlerinde ister istemez duymak istemediklerini duyuyorsun. Ortaya atılan bir konuda kendini savunmak zorunda kalabilirsin. Ancak bunu yapmasan daha iyi olur. Bırak kim neye inanmak istiyorsan ona inansın. Arkadaşlarınla daha fazla bir araya geliyor, birlikte eğlenceli vakitler geçiriyorsunuz. Birinin hayatıyla ilgili öğreneceğin gelişmeler seni şaşırtacak nitelikte. Onun derdini içselleştirerek kendi derdin gibi sahip çıkmasan iyi edersin.

Başak Burcu Kasım 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Kasım 2018’de her zamankinden daha iyi. Kendine daha fazla önem vermen gereken bir döneme adım attın. Sağlığın hassas. Özellikle alerjik durumlara ve ani hava değişimlerine dikkat edilmeli. Hasta olduğunda kolay iyileşemeyen biri olduğundan seni güçlü kılacak besinlerle beslenmeye özen göstermelisin. Bunun dışında en önemlisi de ruh sağlığın. Yaşananları ve olası yaşanabilecekleri düşünerek karamsarlığa kapılmamaya bak.