Başak Burcu Kasım 2019 Aylık Yorum

22.531

Başak Burcu Kasım 2019 Yorumunuz; Kasım ayı içerisindeki gezegen hareketleri, yeniay ve dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Başak burçlarını bu ay aşk hayatında neler bekliyor? Başaklar için aile ve arkadaş ilişkilerinde dikkat etmesi gerekenler neler? İşte aylık burç yorumlarınız…

Başak Burcu Kasım 2019 Aylık Yorum

Kasım ayında biraz yaşantınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Hayatınızı gelişi güzel yaşamaktan keyif alsanızda bu ay o kadar da şanslı olmayacaksınız. Bu yüzden daha tedbirli ve kendinizden emin olarak hareket etmelisiniz. Almanız gereken ciddi sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Sizi anlamayan ve durmadan sizi yargılayan bir kişi var hayatınızda. O kişinin bu tavırlarından oldukça bunalmış durumdasınız. Aşk hayatınız ile ilgili yeni kararlar alabilir ve kendinizi bir konu hakkında cesaretlendirmek isteyebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Kasım 2019 Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi olumlu açıdan etkileyecek. Eksik kalan planlarınız varsa bunları tamamlama yolunda ilerleyebilirsiniz. Ticaret ile alakalı iş yapıyorsunuz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Kasım 2019 Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay eviniz ile alakalı konular gündeminizde olacak. Maddi durumunuzda sıkıntı yoksa yeni bir eve taşınmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2019 Aşk Yorumu

Kasım ayında aşk hayatınız biraz karışacak. Her ne kadar sevginiz yüksek olursa olsun bir türlü kendinizi ifade edemiyorsunuz. Bu da her seferinde karşı tarafın yanlış anlamasına yol açıyor. Yolunda gitmeyen bir ilişkiniz varsa bu ay ayrılık kararı alabilirsiniz. Bu ayrılık sizin isteğiniz dışında da gerçekleşebilir. Sizin veya partnerinizin gitmek zorunda olduğu şehir veya ülke olabilir. Yeni bir nefes ve yeni bir ilişkiye ihtiyacınız var. Bu yüzden kendinizi yıpratmamanız evrene iyi enerji göndermeniz önemli.

Başak Burcu Kasım 2019 Aile ve ilişkiler

Aile içerisinde yer alan bireylerle bir konu hakkında net bir karar alabilirsiniz. Bu birlikte kurabileceğiniz yeni bir iş hakkında olabilir. Aile ile birlikte ortak bir iş yapma konusunda dikkatli düşünmeniz gerekmektedir. İşin size karşı getirebileceği olumsuz etkileri göz ardı etmemelisiniz. Yakın arkadaşlarınızla birlikte bu ay güzel zamanlar geçireceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuzla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kişi size hayatınızı değiştirecek güzel bir fırsat sunabilir.

Başak Burcu Kasım 2019 Sağlık ve Kariyer

Sağlık açısından daha da iyiye gidiyorsunuz. Geçtiğimiz aylarda sağlığınızı ihmal etmenizin sonuçlarını kötü bir şekilde görmüşsünüz. Bu yüzden artık daha dikkatli davranmaya çalışıyorsunuz. İş hayatınızda size yapılmış bir haksızlık varsa bu konun üstüne duracaksınız ve yapılan haksızlığı ortaya çıkarmak için elinizden geleni yapacaksınız. Kariyerinizde beklemediğiniz bir zamanda yükselişe geçebilirsiniz. Elinizde var olan işlere biraz daha özen gösterirseniz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.