Başak Burcu Kasım 2020 Yorumu

8.113
Başak Burcu Kasım 2020 Yorumu

4 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür,Terazi burcuna geçiş yapacak ve yakın çevreniz ile ilişkileriniz daha çok gündeminizde olabilir özellikle size karşı arkanızdan çevrilen ya da gizlenen konular varsa bunlara şahit olabilir ve ağır tepkiler verebilirsiniz. Bu ay içerisinde enerjinizi yükseltecek olan yeni etkinliklere dahil olabilir ve oradan yeni sosyal çevre edinebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler varsa bunlara ayrı bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

Yeniay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeniay gerçekleşecek ve sosyal hayatınız geçen aydan daha fazla aktifleşme bilir ve bu sayede kendinizi geliştirebilecek farklı aktiviteler keşfedebilirsiniz.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, yaşamış olduğunuz olaylara karşı kendinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Sadece kendi hayatınızı ve yaptıklarınızı eleştirmek size objektifliğe yaklaştırmaz bu yüzden biraz da karşı tarafın yaptıklarını düşünmeye çalışmalısınız.

Başak Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşayacak olduğunuz ve yaşamış olduğunuz değişiklikler var. Bu duruma alışmak da ne kadar zorluk yaşasanız da zaman içerisinde kendiliğinden bir şeylerin geliştiğini ve ayak uydurabildiğinizin farkına varacaksınız. İlişkide içerisinde olmayan Başak burçları ise Kasım ayının sonlarına doğru tanışacak olduğunuz bir kişi var. Siz kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmeseniz de, bu kişi sayesinde ilişkiden korkmanın ne kadar gereksiz bir şey olduğunu anlayabileceksiniz.

Başak Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

10 Ekim 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak, aileniz ile ve uzun zamandan beri görüşemiyoruzsanız eğer bu ay içerisinde görüşme fırsatı elde edeceksiniz. Miras veya para ile ilgili herhangi bir konuda konuşulması gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Yakın bir arkadaşınızın sizinle konuşmak istediği özel bir konu olabilir. Arkadaşınıza elinizden geldiğince destek olacaksınız ve sorunlarına kesin bir çözüm getirebileceksiniz.

Başak Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile ilgili başlangıçlar için yeni bir iş görüşmesi yapabilirsiniz.
sizin için olumlu gerçekleşecek olan bu görüşme sayesinde maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız ve ileriye dönük bazı yatırımlar yapma fırsatı da elde edebileceksiniz. Sağlığınız ile ilgili konulara biraz daha dikkat etmeniz gereken bir ay içerisinde giriyorsunuz. Önceliklerinizi belirlemeli gitmeniz gereken uzmanlar varsa onlarla görüşmeyi denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.