Kadınlar Duysun

Başak Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

21.10.2021
2.480
Başak Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızın hayatında yer eden sorunlara kalıcı çözümler bulmak isteyeceksiniz. Kendiniz halledemediğiniz konularda ise profesyonel bir yardım alma talebinde bulunabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak için yeni bir hobiye başlayabilir, hayatınızdan daha çok keyif alabilirsiniz.

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Sizi olumsuzluğa iten düşüncelerden kurtulmak her zamankinden daha kolay gelecek. Uzun zamandan beri yapmak istediğiniz ve ertelemek zorunda kaldığınız her ne varsa bunun üzerine düşünüp gerçekleştirme kararı alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ani bir karar karar ile uzun zamandan beri istediğiniz yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kısa süreli seyahate çıkma gibi planınız var ise bunu uygulamak için yeni bir program içerisine dahil olabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş yoğunluğunuz yüzünden yapmak istediğiniz kişisel durumları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kariyeriniz için yeni bir eğitim alabilir ve kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Bugüne kadar çaba sarf ettiğiniz konuların üzerinde de durmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2021 Aşk Yorumu

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs ve Mars sekstil açı yapacak. İlişkiniz yoksa romantik bir ilişkiye başlamak an meselesi sayılabilir. Yakın çevrenizden aldığınız bir tavsiyeye dayanarak karşınızdaki insanla daha samimi bir birliktelik kurma planı içerisine girebilirsiniz. İlişkisi olanlar ise partnerinizle birlikte uyum içerisinde bir ilişki yaşamaya gayret edeceksiniz. Birlikte kısa süreli bir seyahat planlayabilir, burada aşkınızı tazeleyebilirsiniz. İlişkinize sürekli olumsuz yorumlama yapan kişileri hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2021 Aile ve İlişkiler

16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı yapacak. Yakın çevrenizle geçmişte yaşamış olduğunuz problemlere odaklanabilirsiniz. Aranızın bozuk olduğunu düşündüğünüz arkadaşınızla konuşacak ve sorunları problemsiz bir şekilde çözmeye çalışacaksınız. Hatanızı anladığınız noktalarda ise bunu telafi etmeye çalışabilirsiniz.

27 Kasım 2021 tarihinde Güneş ve Merkür birleşecek. Ailenizle aranızdaki bağları derinleştirmek isteyebilir ve bu yüzden sık sık iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Anne veya babanızın sağlık problemleri sizi telaşlandırıcı boyuta gelebilir. İhmal edildiğini düşündüğünüz konuları da açıkça dile getirebilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2021 Para ve Kariyer

24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. İşiniz ile ilgili yapmanız gereken yeni düzenlemeler zaman zaman yorabilir. Evinizden çalışma gibi bir düşünceniz var ise bunu gerçekleştirmek için üslerinizle konuşmanız gerekebilir.

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn Kare açı yapacak. İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinize zaman ayırmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Fiziksel yorgunluğun dışında aynı zamanda psikolojik yorgunluk da yerine getirmeniz gereken projeleri olumsuz şekilde etkileyebilir ve gerektiği özeni gösteremeyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.