Başak Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.822
Başak Burcu Kasım 2022 Yorumu

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Evinizi güzelleştirmek ve daha konforlu bir hale getirmek öncelikleriniz arasında yer alacak. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşlarınız ev ziyaretine gelebilir, misafir olarak ağırlayabilirsiniz. Ailenizden destek göreceksiniz. Görüşlerinizi sorgulamanıza neden olacak birkaç olay yaşayabilirsiniz. İyi dostluklar kurmanız oldukça önemli olmaya başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Kendi ailenizle veya eşinizin ailesi ile anlaşamadığınız konular ortaya çıkmaya başlayabilir. Karşılıklı konuşup anlaşmak için sakin olmalı, iletişimimize önem vermeye çalışmalısınız. Aldığınız bir eğitimi yarıda bırakmanız söz konusu olabilir.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir eve taşınabilir veya mevcut olan evinizde yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. İş ya da eğitim için geçici süreliğine yurt dışına veya şehir dışına gitmek isteyeceksiniz. Partneriniz ile aynı evde yaşama kararı alabilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Annenizle birlikte yeni bir başlangıç yapma kararı alacaksınız. Evli değilseniz evlenebilir, nişanlı değilseniz de nişan yapma kararı alabilirsiniz. Eşinizin yada sevgilinizin hayatında değişen süreçler sayesinde ilişkinizde de güzel filizlenmeler söz konusu olacak

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkinizde geçmişte yaşadığınız problemleri gözden geçireceksiniz. Geçmişte yaşanan olumsuzluklardan dolayı yeni bir ilişkiye başlamak bu dönemde sizi korkutsa da hoşunuza giden bir kişi ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Ailemizle ve akrabalarınız ile bir araya gelmekten ve sohbet etmekten keyif alacaksınız. Geçmişte yaşanan problemleri düşünebilir, bunları tatlı bir dille konuşmaya çalışabilirsiniz. Anne ve babanızdan ayrı yaşıyorsanız, kısa süreli de olsa onların yanına gitme planı yapacaksınız.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte yeni bir maddi yatırım yapma planları içerisine girebilirsiniz. Aile büyüklerinden kalacak olan miras var ise bununla ilgili hukuksal süreçler sizi tedirgin edebilir. Arkadaş çevrenizle aranızdaki iletişimi daha sıkı tutmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Evden çalışmak isteyebilir, işinizle ilgili yeni düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde maddi manevi kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ufkunuzu genişleten ve farklı düşünmenize yardımcı olan projelere dahil olabilirsiniz. Maddi anlamda ortaklaşa yürütülen işler var ise bu işlerde yeni kazançlar sağlayabilirsiniz. Pazarlama ve sosyal medya alanlarla ilgi alanlara ilgi duyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.