Başak Burcu Kasım Falı

1.296
Başak Burcu Kasım Falı

7 Kasım’da Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunay yabancılar, yurtdışıyla ilgili işler, tanıtım, pazarlama, yaratıcılık gerektiren işlerden finansal anlamda rahatça kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunay uzak yerlere seyahat gibi konuları da gündeme getirebilir. Ay-Satürn kontağı yüzünden iletişim kazaları, hatalı iletişim, bilginin yanlış bir şekilde iletilmesi gibi nahoş durumlar da meydana getirebilir.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna geçiş yapacak ve 10 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Ev alım satımı, taşınma, kiralama, evinizde dekoratif değişiklikler yapmak için oldukça uygun zamanlar olacak. Bazılarınız kendi evine çıkmak için adımlar atabilir, bazılarınız evine ev arkadaşı alabilir. Ama her hâlükârda, yerleşime ait konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacaksınız.

22 Kasım’da ise Yay burcunda yeniay meydana gelecek. 4. evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ayla birlikte, evinizin yenilenme sürecini başlatabilirsiniz. Boya, badana, tamirat işleri gündeme gelebilir. Evinizde dekoratif anlamda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Bu yeni ay sürecinde odak noktanız tamamen ev, yuva ve aileyle ilgili konular olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.