Kadınlar Duysun

Başak Burcu Mart 2018 Yorumu

25.02.2018
12.680
Başak Burcu Mart 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Mart 2018 tarihinde daha cesur adımlar atıyorsun. İş, kariyer, kazanç konusunda büyük adımlar atabilirsin. Herhangi bir kurumda çalışıyorsan pozisyon değişebilir. Bu ay iş arayanlar için de yeni fırsatlar sunuyor. Ailede miras, para gibi konular gündeme geliyor. Yeni yuva kurmak isteyen Başaklar bu aydan itibaren harekete geçiyor. Teknoloji ile iletişimde daha etkilisin. Sosyal medya paylaşımların ses getirecek nitelikte. Özellikle uğraş verdiğin bir hobin varsa internet üzerinden ilerletme imkanına sahipsin. Bir sunum veya proje ile iç içe olacaksın. Bu ay girişimde bulunduğun şeyler ilerleyen zamanlarda sana gelir getiriyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile üzerinde çalıştığın işle ilgili daha gayretlisin. İstediğin bir şeye sahip oluyorsun. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sana yaşam enerjisi veriyor. Atacağın bazı somut adımları ertelemekle iyi yapıyorsun. Biraz daha zamana ihtiyacın var. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri girişimlerine hız veriyor. Dış etkenlere takılı kalmadan ilerlemekte fayda var.

Başak Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde hem iyi hem hüzünlü. Günün gününü tutmuyor. Bir gün iyiysen diğer gün karamsarlığa kapılabiliyorsun. Düşüncelerine olumlu şekilde yön veremeyişin geçmişte yaşadıklarınla alakalı gibi görünüyor. Elinde olmayan ve değiştiremediğin şeylerle ilgili kendini daha fazla üzmemeye. Birlikteliğinde ön yargılarını terk etmelisin. Beklemediğin güzel gelişmeler var. Ay sonunda hayatın farklı yönlerini keşfedeceksin. Uzun süreli olmasa bile kısa süreli mutluluklara sahip oluyorsun.

Başak Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde cesaret gerektiren durumlar söz konusu. Bir duruma karşı gelerek onlardan ayrı adım atmak isteyebilirsin. Ancak yalnız kalmak ve kendi ayakların üzerinde duramamak düşüncesi buna engel oluyor. Yaşantının bir bölümünden rahatsızlık duyuyorsun. Ya buna katlanacaksın ya da tümüyle terk edeceksin. Orta yolu yok gibi görünüyor. Hallolmayan konularla ilgili tartışmaya girmemeye bak. Bu seni üzmekten başka bir işe yaramıyor.

Başak Burcu Mart 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Mart 2018’de biraz gergin. Etrafında sana iyi gelmeyen birkaç insan var. Gergin olmanın ve ruh halinin değişmesinin nedeni bu. Sağlığında olumsuz etkiye sahip olmana neden olan bu gereksizlerden kurtulman gerekiyor. Hayatının detaylarını kimseye açmamaya çalış. Geçmişten bugüne gelen sağlık problemleri ihmal edilmemeli.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.