Başak Burcu Mart 2019 Yorumu

34.745

Para konusunda yaşanan olumlu gelişmelerle rahatlıyorsun. Sana önceden zarar veren bazı kişiler bu ay ilahi adaletten karşılığını alıyor. Seni psikolojik gerginliklere sürükleyen…

Başak Burcu Mart 2019 Yorumu

BAŞAK Burcu Mart 2019 tarihinde sevmediğin ve sabrettiğin şeylerin neticesinde sevdiğin şeyler elde edeceksin. Para konusunda yaşanan olumlu gelişmelerle rahatlıyorsun. Sana önceden zarar veren bazı kişiler bu ay ilahi adaletten karşılığını alıyor. Seni psikolojik gerginliklere sürükleyen birtakım konularak azalıyor. Aşk hayatında evlilik, söz, nişan gibi düşüncelerin varsa bu ay konuşmak ve gelecekle ilgili kararlar almak adına uygun enerjilerdesin. İnandığın hiçbir şeyden asla vazgeçme. Unutma kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin. Sen mücadele vermen gereken konularda mücadeleni verdikten sonra senden giden gittiğinde kaybetmiş olmazsın. Vazgeçmen gereken tek şey seni üzen duygular olmalı.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

06 Mart 2019 Balık Yeniayı Etkileri hızlı düşünmeni sağlıyor. Pratik hareket edecek kesin kararlar alarak uygulayacaksın. 21 Mart 2019 Terazi Dolunayı Etkileri sana romantik enerjiler sunuyor. Bekarsan sürpriz gelişmelerle kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsin.

Başak Burcu Mart 2019 Aşk Yorumu

Başak Burcu Mart 2019’da aşk hayatında pozitif etkiler var. Partnerin varsa ona bağımlı olduğun yönlerini fark ederek bundan kurtuluyor, kendi çabanla bir şeyle yapmayı başarıyorsun. Kişisel alanına önem vererek aşk hayatını daha da canlı hale getireceksin. Sevdiğin insanın ilgisini çekebilecek davranışlar sergileyerek onu kendine yeniden aşık edeceksin. Ancak bu dengeyi koruman son derece önemli görünüyor. Anlık duygu ve hırslara kapılmadan bilinçli şekilde ilerlemekte yarar var.

Başak Burcu Mart 2019 Aile ve İlişkiler

Başak Burcu Mart 2019 aile ve ilişkilerinde sapla samanı ayırıyor, yaşadıklarını değerlendirdiğinde gerçeklerin farkına varıyorsun. . İkili ilişkilerinde yalan yanlış bazı söylemlerle seni başka şekilde yönlendirmek isteyenler var. Bunu sırf kendi çıkarlarına ters düşüyor diye yapıyorlar. Sen ise sorunları iyi niyetini koruyarak aşmaya çalışıyor ve başarıyorsun. Neticede haklılığın her zaman kendiliğinden ortaya çıkıyor. Aileden birinin rahatsızlığında olumlu gelişmeler ve iyi haberler yaşanıyor. Ay ortasından sonra ailecek kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Başak Burcu Mart 2019 Sağlık

Mart 2019’da Başak Burcu sağlığı bel, sırt, kalp gibi rahatsızlıklara açık görünüyor. Oluşabilecek hassasiyetler sonrası çarpıntı, tansiyon gibi problemlerle karşılaşabilirsin. İhmale gelmeyecek kadar önemli olan bu gibi durumlarda mutlaka bir doktora görünmelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.