Başak Burcu Mart 2020 Yorumu

16.533

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar kendinizi keşfetme dönemine giriyorsunuz. Sizi sıkan konulardan ve insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Mart 2020 Yorumu

Keyif aldığınız şeyler her ne varsa onun üzerine biraz yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız biraz ön plana çıkabilir. Sorunlara karşı öfkeli olabilirsiniz. Kendinizi sakinleştirmek ve sorunları konuşarak çözmek için çözüm yolları bulmaya çalışabilirsiniz. Zamanınız varsa bol bol meditasyon yapabilir ve duygularınızı yumuşatma fırsatı da elde edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar 9 Mart 2020 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek ortaklı işleriniz varsa bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bunun ana nedeni alınması gereken yeni karar üzerine fikir uyuşmazlığı olabilir.

24 Mart 2020 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve şanslı bir dönem olacak sizin için. Şans oyunları oynamayı deneyebilirsiniz. Yetiştirmeniz gereken işleriniz varsa bunlara odaklanacak ve zamanında teslim edeceksiniz.

Başak Burcu Mart 2020 Aşk Yorumu

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar aşk hayatınız Mart ayının başlarında biraz gergin olacak. Eşiniz veya sevgiliniz ile iletişim sıkıntısı yaşayacaksınız. Her iki tarafında haklı olduğu bir tartışma konusu ortaya çıkabilir. Birbirinizi anlamaya çalışmalı ve olabildiğince sakin kalarak konuşmaya çalışmalısınız. Yalnız olan Başak burçları eski sevgili varsa onunla ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Özellikle sizden uzakta bir yerde yaşıyorsa sizin olduğunuz yere geldiğini duyabilirsiniz.

Başak Burcu Mart 2020 Aile ve İlişkiler

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar aileniz ile keyifli zamanlar geçireceksiniz. Anne veya babanız size bir sırrını vermek isteyebilir. Uzun zamandır bu durumu kendi içerisinde yaşamış ama artık sizinle paylaşmak istiyor. Yakın arkadaşınızla aranız açılabilir. Ondan yardım istediğiniz bir zamanda size gereken yardımı yapmayacak ve ardından size bahane sunduğunu öğreneceksiniz. Bu durum sizi biraz üzebilir ve aranızda soğukluk yaratabilir. Siz yinede sakin kalmaya çalışın.

Başak Burcu Mart 2020 Sağlık ve Kariyer

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar fiziksel olarak çok yorulacağınız bir ay olacak. Özellikle iş hayatınızdaki yoğunluluk her zamankinden biraz daha artabilir. Ay ortasına doğru bu fark edecek ve kendinize de zaman ayıra bileceksiniz. Uzun zamandır sürekli tekrar eden bir sağlık probleminiz varsa buna çözüm yolu bulabilirsiniz. Vücudunuzu ve iç sesinizi duyabileceğiniz bir dönem olacak sizin için. Zararlı alışkanlıklarınızdan arınmak isteyebilir kendinize yeni başlangıçlar çizebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.