Başak Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

3.123
Başak Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. İş ortamızda yaşamış olduğunuz gerginlik zamanla bitmeye başlayacak. Sizin dışınızda gerçekleşen olumsuz olaylar varsa bunlara tarafsız bir şekilde yaklaşmaya çalışacaksınız.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Kendi hayatınızda üstesinden gelemediğiniz durumlar yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İkili ilişkilerle ilgilim konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Evliyseniz ilişkinizi daha iyi bir boyuta getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni bir ilişkiye başlamak için güzel bir döneme adım atabilirsiniz.

18 Mart Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgili ciddiye almanız gereken bazı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Spora veya farklı bir egzersize başlamak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak. İşinize daha fazla odaklanmak isteyeceksiniz.

Başak Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte daha öncesinden konuşamadığınız konular teker teker açık bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Partnerinizle farklı yerler görmek isteyebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirecek yeni olaylar yaşayacaksınız. Farklı fikire sahip olmanızla birlikte aşk hayatınızda artan heyecanını farkına varacaksınız.

Başak Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle birlikte yeni bir işe adım atmak isteyebilirsiniz. Elinizden geldiğince çevrenizdeki insanlarla en iyi şekilde iletişim kurmaya çalışacaksınız.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Yakın ilişkileriniz sizin için bu dönemde daha önemli olmaya başlayacak. Yardıma ihtiyacı olan bir kişiye destek olmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. İş ortamınızda daha huzurlu ve verimli bir şekilde ilerleyebilmek için yeni bakış açıları geliştirmeye çalışacaksınız. Size verilen görevler varsa bunları hakkıyla yerine getirmeye çalışacaksınız.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Yapmış olduğunuz bir iş varsa bununla ilgili gecikmiş olan borcunuzu temin edebilirsiniz. Sizi zorlayan iş koşullarını en baştan değerlendirmeye çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.