Başak Burcu Mart 2023 Yorumu

3.658
Başak Burcu Mart 2023 Yorumu

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi konularda güzel getireler ile karşılaşacaksınız. Eşinizin yada sevgilinizin gelirinde olumlu gelişmeler söz konusu olacak.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Mirasla ilgili durumlarınız varsa bunlarda hızlı bir şekilde ilerleme olacak. Sizi anlamadığını düşündüğünüz kişilerden kendinizi uzak tutacaksınız.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Geleceğinizle ilgili sizi rahatlatacak olan güzel bir haber alabilirsiniz. Daha öncesinden planlanan durumlar var ise bunları hayata geçirmeye çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgili önemli konular karşınıza çıkacak. İş hayatınızda yerine getirilmesi gereken durumları daha detaylı bir şekilde incelemeniz gerekecek. Aksi halde ileride önünü alamadığınız birkaç durum ile karşılaşabilirsiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Maddi anlamda alınması gereken kararlar varsa bunları ihmal etmeyin. Kendi içinizde yenilikler yapmak istediğinizi anlayacaksınız. Sorunlarınızı birlikte konuşarak halletmek istediğiniz bir kişi ile dertleşmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

2 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşum içerisinde olacak. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılan durumlar varsa bunları mümkün olduğunca kısa süre içerisinde halletmeye çalışın.

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda biraz daha sakin olabilirsiniz. Öfkeyle aldığınız kararlar yüzünden ileride pişman olabilirsiniz. Sakin olmalı ve duygusal şekilde yaklaşmamalısınız.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevreniz giderek genişlemeye başlayacak. Uzun zamandan beri size iyi gelen bir kişiye duygularınızı açabilirsiniz.

Başak Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Neptün, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Ailenizle birlikte yapacak olduğunuz yeni planlamalar ve seyahatler öne çıkacak. Anne veya babanızla sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Onların çözmesini istediği bir durumu açıklığa kavuşturacaksınız.

17 Mart 2023 tarihinde Venüs, Boğa burcuna geçiş yapacak. Farklı kültürlere olan merakınız sayesinde yeni insanlarla tanışacaksınız. Arkadaş çevrenizde yapacak olduğunuz yenilikler size iyi gelecek.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerinizin sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Bir konu hakkında sizden destek isteyecekler.

Başak Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde iş hayatında yükselişe geçeceksiniz. Sizi alakadar etmeyen iş konularını çok fazla kafaya takmayın. Aksi halde bazı sorunlar size sıçrayabilir.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda alınacak olan bazı tedbirler öne çıkmaya başlayacak. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mümkün olduğunca gerekli harcamalar yapmalısınız.

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Yeni bir iş kurma gibi düşünceniz varsa bununla ilgili yeni planlar yapacak ve hayata geçireceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.