Başak Burcu Mayıs 2020 Yorumu

6.291

Zihinsel olarak sizi yoran konulardan uzaklaşma kararı alacaksınız.

Başak Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve değişim hayatınızın bir parçası olacak. Parayla ilgili konuları daha fazla düşünmemeye çalışın. Yapmış olduğunuz hatalar varsa artık bunları kabullenecek ve geleceğe daha iyi odaklanmak için temiz bir sayfa açacaksınız.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve çevrenizde değiştirmeye çalıştığınız insanlar varsa eğer bu davranışınızdan vazgeçeceksiniz. Daha uyumlu olacak ve insanları olduğu gibi kabul edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve aklınızdan geçenler ile hissettiğiniz şeyler aynı olmayabilir. Bu yüzden kendi içinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz bir kişi varsa ona kendinizi açık bir şekilde ifade etme kararı alabilirsiniz.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sizi yanınızda varlığıyla rahatsız eden kişiler varsa bunu için bazı sınırlar çekme kararı alabilirsiniz. Empati yeteneğiniz gelişecek ve insanları daha iyi anlayabileceksiniz.

Başak Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve kafanızda yer alan gereksiz endişelerden kurtuluyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte bol bol vakit geçireceksiniz. Gereksiz yere ortaya çıkan sorunlar varsa bunları birlikte görmezlikten gelmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları bu ay daha çok dinlenmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar yeni bir ilişki için hazır olsanızda kendinizle vakit geçirmeye ihtiyacınız olduğunu anlayabilir ve ona göre yeni kararlar alabilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve ailenizle daha çok vakit geçirecek ve onların yanında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varsa bunları ailenizle paylaşabilir ve onlardan akıl almak isteyebilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve arkadaş çevrende dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu farkındalık olumlu şekilde gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışabilir ve onlarla güzel planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve bu sıralar sağlığınız biraz hassas olabilir. Özellikle alerji gib rahatsızlıklarınız varsa bunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden kendinize biraz sağlığınıza özen göstermelisiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve iş yerinizde değer görmek istiyorsanız ilk önce siz değer vermeye başlamalısınız. Maddi açıdan rahatlayacaksınız ve almak istediğiniz yeni eşyalar varsa bunları alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.