Kadınlar Duysun

Başak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

21.04.2021
10.292
Başak Burcu Mayıs 2021 Yorumu

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Patronlarınız varsa yapacak olduğumuz işlere karşılık onların desteklerini hissedebileceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Evinizin içinde yapacak olduğunuz işlerde bazı aksaklıklara karşılaşabilirsiniz. Eksik olan eşyaları tamamlamak isteyebilir ve bir miktar para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Eğitim hayatınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Yurt dışı veya yurt içine seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızı değiştirecek olan birkaç olay yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkiler gündeminizde olacak. Partnerinizle birlikte ileriye dönük planlar içerisinde bulunabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak veya kiraya çıkmak gibi bir düşünceniz varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Romantik ilişkiler gündeminizde olacak. Partnerinizle beraber yeni şeyler keşfetmeye hevesli olacaksınız. Evli değilseniz evlilik kararı alabilirsiniz. Partnerinizin iş alanında ve kariyer alanında olumlu etkiler ile karşılaşabilirsiniz. İlişkiniz yok ise karşınıza çıkan bir kişiden fazlasıyla etkilenebilir ve flörtleşmeyi başlayabilirsiniz. Hayatınıza dahil ettiğiniz bu kişinin yanında kendinizi oldukça güvende hissedeceksiniz.

Başak Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda para ile ilgili nedenlerden dolayı anlaşmazlık çıkabilir. Siz ne kadar alttan almaya çalışsanız da onun fevri ve sivri çıkışları yüzünden aranızdaki bağın yıprandığını hissedebilirsiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aile arasında geçen özel bir konuyu dıştan bir akrabanızın duyduğuna şahit olabilirsiniz. Bu durumu toparlamak için aranızda bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Bu dönemde işinizdeki yoğunluk giderek artabilir. Bu yoğunluktan dolayı kendinizi bunalmış ve yorulmuş hissedebilirsiniz. Ortaya koyacak olduğunuz projelere yönelik eleştirel bir tavırla karşılaşabilirsiniz.

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili önünüze olumlu açılar çıkabilir. Patronlarınızla aranızı iyi tutacaksınız. Bu sayede size olan güvenleri giderek artacak.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.