Başak Burcu Mayıs 2022 Yorumu

4.082
Başak Burcu Mayıs 2022 Yorumu

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Psikoloji, metafizik veya ölüm ve ölüm ötesi gibi olaylara olan merakınız giderek artmaya başlayabilir. Kendi içinize dönecek, egosal çatışmalara ve size zarar veren bağımlılıklarla yüzleşmek isteyeceksiniz.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Eğitim veya iş hayatınızda yaşamış olduğunuz gecikmeler ve aksaklıklar yüzünden yeni fikirler bulmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman inançlarınızı sorgulayacağınız bir döneme adım atacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Akrabalarla veya kardeşlerle ilgili önemli durumlar görünürlük kazanmaya başlayacak. Partnerinizle birlikte seyahate çıkabilir, yeni etkinlikler gerçekleştirme karara olabilirsiniz. Finansal ortaklıklar veya anlaşmalar söz konusu olmaya başlayabilir.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Üzerinde çalıştığınız proje dahilinde bir terfi gündeme gelebilir. Yapmak istediğiniz yeni işler için maddi destek bulabilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda oluşan fikir uyuşmazlıkları yüzünden ufak tefek tartışmalar ön plana çıkabilir. Birlikte seyahat edecek, aranızdaki problemleri düzeltmeye odaklanacaksınız.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. İlişkide alınacak olan kararların tek taraflı olmamasına özen göstereceksiniz. Maddi durumunuzda ki değişiklik yüzünden ilişkide ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar geçmişte yarım kalmış olan bir ilişkinin kafanızı karıştırması an meselesi.

Başak Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Aileyle birlikte yürütülen ortak finansal konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yapılan harcamalarda artış söz konusu olabilir. Mal paylaşımı ve miras gibi durumlar gündeme gelmeye başlayacak.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanların desteğini alacak, bu doğrultuda yeni şeyler öğrenmekten mutlu olacaksınız. Yabancı kültürlere olan merakınız giderek artmaya başlayabilir.

Başak Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi durumunuzda ki sorunlar zamanla ortadan kalkacak. Psikolojik açıdan çıkan sorunların temelinin para ile ilgili olan durumlara bağlı olduğunu anlayacaksınız.

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. İşinizle ilgili gecikmeler, iletişim sıkıntıları ortaya çıkabilir. Yanlış anlaşılmalardan dolayı mevcut olan projelerde terslikler gözükmeye başlayabilir. Elektronik aletlere biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.