Başak Burcu Nisan 2018 Yorumu

11.286
Başak Burcu Nisan 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Nisan 2018 tarihinde daha cesur adımlar atıyorsun. İş, kariyer ve kazanç alanında büyüyebilirsin. Herhangi bir kurumda çalışıyorsan pozisyonun değişebilir. Bu ay iş arayanlar için de yeni fırsatlar sunuyor. Ailede miras, para gibi konular gündeme geliyor. Yeni yuva kurmak isteyen Başaklar bu aydan itibaren harekete geçiyor. Teknoloji ile iletişimde daha etkilisin. Sosyal medya paylaşımların ses getirecek nitelikte. Özellikle uğraş verdiğin bir hobin varsa internet üzerinden ilerletme imkanına sahipsin. Bir sunum veya proje ile iç içe olacaksın. Bu ay girişimde bulunduğun şeyler ilerleyen zamanlarda sana daha büyük bir gelir getiriyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yeniayı etkileri zorlayıcı durumları ortadan kaldıracak yeni imkanlar yaratıyor. Sağlık sorunu yaşayan Yengeç Burcu iyileşme sürecine giriyor. 30 Nisan 2018 Akrep Burcu Dolunayı etkileri sende güzel duygular yaratıyor. Bu dönemde kendini biraz yorgun hissetsen de olanlar ve olabileceklerin etkisiyle keyiflisin. Olumsuzlukların gözle görünür şekilde senden uzaklaştığına şahit olacaksın.

Başak Burcu Nisan 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatında Nisan 2018 tarihiyle birlikte evlilik kararı alabilir. Ancak var olan bazı kararsızlıklar evliliğe giden yolda aksaklıklara yol açabilir. Bu konuda günün gününü tutmuyor ve net bir karar alman uzun sürüyor. Elinden gelmeyen şeyler için üzülmek yerine olabildiğince mutlu olmaya çalışmalısın. Enerjini serbest bırakırsan beklenmedik güzel sürprizlerle karşılabilirsin. Evliysen evliliğinin iyi yönlerine odaklanıyorsun. Bir süre sakin devam eden ilişkinde huzuru bulman olası görünüyor. Bekar Başakların bu ay uzun süreli bir ilişkiye başlaması mümkün olabilir.

Başak Burcu Nisan 2018 Aile ve İlişkiler

Nisan 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde ortaklaşa işler konuşuluyor. Aileden birinin ameliyat olması ihtimali yüksek görünüyor. Bu durum tüm aileyi bir araya toplayabilir. Varlığından rahatsız olduğun bir akrabanla karşı karşıya gelmek istemeyebilirsin. Bu nedenle onun olduğu ortamlardan sürekli kaçıyorsun. Başkalarının bilmemesi gereken bir sorunun olabilir. Alman gereken yeni sorumlulukları ertelememeye çalış. İlişkiler konusunda dikkatli olman gereken tarih Nisan ayının ortaları. Bunun dışında her şey olağan şekilde devam ediyor.

Başak Burcu Nisan 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Nisan 2018’de esnek durumda. Kendine iyi bakar ruh sağlığını korursan hasta olmuyorsun. İçinden çıkamadığın noktada zamanı kullan. Seni oyalayacak şeylere yönel ve dinlen. Bu sayede hem yıpranmazsın, hem de daha sağlıklı kararlar alırsın. Vücudunda koruman gereken bölge bel ve sırt bölgesi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.