Başak Burcu Nisan 2019 Yorumu

15.323

İyi değerlendirebilirsen iş, çalışma, ilişki ve para yönünden sanslı olacaksın. Evliliklerde çocuk sahibi olmak için oldukça güzel bir zaman. Bu ay yapılan yatırımlar…

Başak Burcu Nisan 2019 Yorumu

BAŞAK Burcu Nisan 2019’a iyi giriyorsun. İyi değerlendirebilirsen iş, çalışma, ilişki ve para yönünden sanslı olacaksın. Evliliklerde çocuk sahibi olmak için oldukça güzel bir zaman. Bu ay yapılan yatırımlar kar getirecek. Yakın çevre, kardeş, akraba ve arkadaş ilişkilerinde biraz alıngan olacaksın. Eskiye oranla kimseye minnet etmiyorsun. Yapılan düşmanlıkları unutmakta pek iyi değilsin. İstesen de eskisi gibi olamayacaksın. Giden gitmiş, biten bitmiştir diyerek yola devam ediyorsun. Güvendiğin insanlarla birlikte yeni projelerde yer alacaksın. Daha çok çaba sarf edecek kendini geliştirerek önemli başarılar elde edeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile içsel gelgitlerin olabilir. Sağlığına biraz daha önem vermelisin. Duygularını bastırmayarak dışa vurman seni ruhsal problemlerden koruyacaktır. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile risk oluşturan konuların için dalacaksın. Cesur tavırların ön planda olduğu belirsiz yeni bir dönemin başlangıcı sayılabilir.

Başak Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Başak Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında daha huzurlu olacaksın. Detaylara takılmıyor pek üzerinde durmuyorsun. Tabi bunu dengeye almak ve zamana yaymak önemli. Alışkanlık haline getirdiğinde her şey mükemmel olabilir. Beklentilerini mümkün olan en az seviyede tutarsan çok mutlu olabilirsin. Karşı tarafın ilgisini bu şekilde çekebilirsin. Esas ihtiyacın olan şeylere yönelmelisin. Bekarsan beklenmedik karşılaşmalardan biri ilişkiye dönüşebilir. Evliysen çocuk sahibi olmaya karar verebilir, öncesinde böyle bir düşüncen varsa sürpriz hamilelik haberi alabilirsin.

Başak Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Başak Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde farklı bir döneme giriyorsun. Olanı biteni eskisi kadar kafana takmayacaksın. Bu da düşmanlarını ve art niyetlileri açık bir şekilde rahatsız edecek. Eski yaşananları eskide bırakıyor yaşamına olumlu yönde değişim getirecek insanlarla takılıyorsun. Anlaşamadığın insan çok yakının da olsa durum değişmiyor, onu da görmezden geliyorsun. Ta ki dersini alana kadar. Bu dönemde birisiyle ortak bir işe el atabilir uzun vadede kazanca dönüştüreceğin projelerde yer alabilirsin.

Başak Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Başak Burcu sağlığında olumlu gelişmeler var. Bu ay şifa bulacaksın. Kullandığın ilaçlar varsa bir çoğunun seni sadece yorduğunu fark ederek bırakabilirsin. Gelen ruhsal iyileşme ile birlikte hem bedenen hem de psikolojik olarak değişiyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.