Kadınlar Duysun

Başak Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
12.884

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar parayla ilgili konularınız daha çok ön plana çıkabilir.

Başak Burcu Nisan 2020 Yorumu

Almayı beklediğiniz bir borç para veye sizin ödemeniz gereken borç para varsa buralarda sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Akrabalık ilişkilerinizde mirasa dayalı sorunlar varsa bunları Nisan ayında çözüme kavuşturabileceksiniz. Arkadaş çevrenizden sizden borç isteyen kişiler ortaya çıkabilir. Sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gereken bir dönem içerisine giiriyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek geçen ay işiniz veya eğitiminiz ile ilgil gözden kaçırdığınız olaylar varsa bunların farkındalığına varabilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kısa süreli de olsa huzurlu bir doğa tatiline çıkmak isteyebilirsiniz. Kimsenin olmadığı daha çok kendiniz ile baş başa vakit geçirebileceğiniz bir kamp gibi bir tatilde planlayabilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızdaki iletişimi kıskanan kişiler ortaya çıkabilir. Siz çevrenizdeki hemen hemen herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz ama durumun öyle olmadığını anlayacaksınız. Sizi ilişkiniz hakkında durmadan dolduruşa getirmek isteyen kişi var. Bu kişiyle ilişkinizi kestiğiniz andan itibaren aşk hayatınızda sorun yaşamayacaksınız. İlişkisi olmayan Başak burçları ise bu yeni bir ilişkiye başlamak istemeyebilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve aileniz size her açıdan destek vermeye başlayacak. Kendinizi zorda hissettiğiniz bir konuyu aileniz ile paylaşınca hem maddi hemde manevi anlamda desteklemeye çalışacaklar. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle küs olduğunuz bir arkadaşınız varsa küslüğün ne kadar mantıklı olup olmadığını düşünmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kendinize olan güveniniz fazlasıyla artacak. Özellikle hayatınız ve kariyerinizi ilgilendiren konular ile ilgili paylaşmak ve hayata geçirmek istediğiniz fikirler varsa bunları rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. İş yerinizde yaptığınız işleri kıskanan bir arkadaşınız sizi olumsuz yönlendirmek istiyor olabilir. Bu yüzden sadece kendi fikirlerinizi değerlendirin. Nisan ayının ortalarına doğru zaman zaman eklem ağrılarınız ortaya çıkabilir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et