Başak Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

2.938
Başak Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu

1 – 19 Nisan 2022 tarihinde Satürn, Kuzey Ay Düğümleri ile kare açı oluşturacak. Yabancı kültürlere ve ülkelere olan merakınız giderek artmaya başlayacak. Çevrenizdeki insanlarla birlikte uyumlu ilişkiler kurmaya devam edeceksiniz

11 – 30 Nisan 2022 tarihinde Merkür, Boğa burcuna geçiş yapacak. Mevcut olan rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz, farklı konularla ilgilenmek hoşunuza gidecek.

30 Nisan 2022 tarihinde Boğa burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Partnerinizle birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yalnızsanız gidecek olduğunuz bir seyahatte yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Eğitiminizle alakalı önemli konular gündeme gelmeye başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Nisan 2022 tarihinde Koç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Geçmişte yaşanmış olan acılar tekrar ortaya çıkmaya başlayabilir. Bunları iyileştirmeye odaklanacak, kendinizi tıkanmış hissettiğiniz konularda da yeni terapiler almaya başlayacaksınız.

16 Nisan 2022 tarihinde Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Uzun zamandan beri çabalarınızın karşılığını alacağınız güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Gelirindeki artış sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Çevrenizdeki bir çok kişinin ilgisini çekmeye başlayacaksınız.

Başak Burcu Nisan 2022 Aşk Yorumu

5 Nisan 2022 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Her ne kadar alıngan olmamaya çalışsanız da bu dönem içerisinde hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. Mümkün olduğunca ilişkinize bunu yansıtmamaya çalışın.

7 – 17 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter Neptün ile Kavuşum içerisinde olacak. İlişkiniz yok ise sizi oldukça mutlu edecek olan bir kişi ile tanışabilirsiniz. Karşınızdaki insana kendinizi kaptırmadan önce enine boyuna düşünmek ve onu tanımaya çalışmalısınız.

29 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Plüton Sekstil açı oluşturacak. Beklenmedik bir şekilde gelen tutkulu aşkın size ne kadar iyi geldiğini fark edeceksiniz

Başak Burcu Nisan 2022 Aile ve İlişkiler

4 – 12 Nisan 2022 tarihinde Jüpiter, Kuzey Ay Düğümü ile Sekstil açı oluşturacak. Yabancı kültürlerdeki insanlarla bir araya gelecek, uyumlu sohbetler gerçekleştireceksiniz. Dışa dönük yapınız sayesinde sosyal hayatınız giderek canlanmaya başlayacak.

29 Nisan – 8 Ekim 2022 tarihinde Plüton retro hareketine başlayacak. Ailenizle birlikte geçmişten gelen konuları konuşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Biraz düşünmemiz gerekecek ve olayları zamana bırakarak kendi içinizde değerlendirmeniz en doğrusu olacak.

Başak Burcu Nisan 2022 Para ve Kariyer

15 Nisan – 25 Mayıs 2022 tarihinde Mars, Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki ilişkileri gözden geçirmeniz gerekebilir. Birlikte yürütülen projeler var ise buralara yoğun bir tempoyla odaklanmak isteyebilirsiniz.

30 Nisan – 23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür, İkizler burcuna geçiş yapacak. Maddi durumları her zamankinden daha çok düşünmeye başlayacaksınız. İş hayatınız ve maddi durumunuzu etkileyecek olan önemli kararlar almadan önce kendinize ve çevrenizdeki insanlara biraz daha zaman tanımaya odaklanmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.