Başak Burcu 2017 Ocak Yorumu

12.321
Başak Burcu 2017 Ocak Yorumu

BAŞAK Burcu Ocak 2017’de beklenenin ötesinde cesur kararlar alabilir. Merkür Gerilemesinin size pek uğramadığı şu zamanlarda hedeflediğiniz noktaya doğru ilerliyorsunuz. 12 Ocak Dolunay etkileri, yeteneklerinizin farkına varmanızı sağlıyor. Aynı zamanda, bu dönemde heyecanlandığınız anlarda aceleci davranarak hata yapabilirsiniz. Başak Burcu iş hayatı Ocak 2017 tarihinde oldukça başarılı. Geçmişte yapılan bazı işlerin gelirlerini bu ay içinde tahsil edebilirsiniz. 28 Ocak Yeniay etkileri durumları lehinize çeviriyor. Geçmiş zamanın tüm olumsuzlukları yeniay ile birlikte ortadan kalkıyor.

Başak Burcu Ocak 2017’de aşk hayatı son derece hareketli. Duygusal iniş-çıkışlar söz konusu. Partneri olanlar, güven problemi kaynaklı ufak tartışmalar yaşayabilirler. Özellikle Dolunaylı günlere dikkat etmelisiniz. Olaylar karşısında sakinliği korumak zor olabilir. Bazı başaklar beraberliğini sonlandırmak istese de bunu yapamıyor. Bekar başaklar bu ay içinde yeni tanıştıkları biriyle yakınlaşabilirler. Sonrasında ilişki ilerleyebilir ve siz uzun zamandır istediğiniz mutluluğu yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey partneriniz varsa da, yoksa da hislerinizden emin şekilde hareket etmek olmalı.

Ocak 2017 Başak Burcu aile ile ilişkilerinde mütevazi tavırlarıyla dikkat çekiyor. Konuşmalarınız yerinde, kendinize olan güveniniz tam. Ebeveynlerle ilgili konularda biraz hassas davranabilirsiniz. Aynı korumacı tutumu çocuklara karşı sergileyemiyorsunuz. Aileler arası meselelere gerçekçi yaklaşıyor, herkesin niyetinin tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızla iletişimde hoşgörülüsünüz. Anlaşmakta zorlandığınız kişilerle bir araya gelmemeye çalışıyorsunuz.

Ocak 2017 Başak Burcu sağlığı biraz özen istiyor. Siz ne kadar tedbir alsanız da, ufak tefek sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Enerjiniz ay boyunca iyi durumda. Bol bol dinlenme fırsatı bulabileceksiniz. Kontrollerinizi ve varsa ilaçlarınızı ihmal etmeyin. Dolunay sağlığınızı daha fazla etkileyebilir. İhmal ettiğiniz noktalar bu dönemde karşınıza çıkabilir. En fazla dikkat etmeniz gereken şey, bağışıklık sisteminiz. Sizin rahatsızlıklarınız belli bir bölgede seyretmiyor, kendini genel olarak vücudun her yerinde gösterebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.