Başak Burcu Ocak 2021 Yorumu

5.331
Başak Burcu Ocak 2021 Yorumu

7 Ocak 2021 de Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, iş hayatınızda geliştirmek için yeni kurslara katılmak isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz bu ay hareketlenecek, arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceksiniz. Ertelediğiniz etkinler varsa bunları gerçekleştireceksiniz.

19 Ocak 2021’de Mars Uranüs ile birleşiyor, yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuksal anlamda uğraştığınız konularla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz ve ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, özel hayatınız ön planda olacak ve partneriniz ile iletişiminizi güçlendireceksiniz. Bugüne kadar kendinizi ifade edemediğiniz konların üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, duygusal anlamda kendinizi huzursuz hissettiğiniz konular açığa çıkacak. Sizden gizlenen şeyler durumlar var ve bunlar açığa çıkabilir. Gergin olduğunuzu hissettiğiniz konular üzerine giderek düzeltmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak 2021’de Venüs Oğlak burcunda, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili durumlar ön planda olacak. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, ilişkideki sorunlara odaklanacaksınız. Partneriniz ile daha eğlenceli vakit geçireceksiniz ve bu ilişkiniz için güzel bir başlangıç olacak.

Çocuklarınız varsa onlara yeni bir alan yaratmak için ekstra masraf yapabilirsiniz. İlişkiniz yoksa bu ayın ortasına doğru bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Bu ilişki hayatınızı değiştirecek ve onun sosyal çevresi sayesinde yeni iş fırsatları elde edeceksiniz.

Başak Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak 2021’de Uranüs’ün ters açıları düzeliyor, aile içerisinde sizi darlayan konuları ele alacaksınız. Anne ve babanız kendi aralarında tartışabilir bu yüzden sizden destek görmek görmek isteyebilirler.

Ailenizle birlikte ortak işe başlayabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranıza girmek isteyen bir kişi olabilir. Onun söylemediği şeyleri söylemiş gibi aktaracak. Arkadaşınıza tavır takınmadan önce yüz yüze iletişime geçmeye çalışmalısınız. Sosyal hayatınızda yapmış olduğunuz yenilik size güzel bir enerji getirecektir.

Başak Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

11 Ocak 2021’de Mars ve Satürn karesi gerçekleşecek, iş hayatınız için yeni kararlar alacaksınız. Bunun sayesinde para konularında da rahat edeceksiniz. Yapmak istediğiniz yatırımlar varsa yanınıza bir ortak bulabilirsiniz. Geçen sene cesaret edemediğiniz iş başlangıçları üzerine bu ay yeni bir karar alarak başlamak isteyebilirsiniz.

30 Ocak 2021’de yönetici gezegeniniz olan Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak, işyerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Sizin için önemli olan dosyaları veya projeleri bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız düzeliyor ve bu sayede daha enerjik olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.