Kadınlar Duysun

Başak Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
5.088
Başak Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Uzun zamandan beri üzerinde çalıştığınız projeleri sonlandırma kararı alabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu değişiklikler yüzünden sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle aranızda problemler ortaya çıkabilir.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Hayatınızda yapacak olduğunuz değişiklikler size küçük gelse de ilerleyen zamanlarda büyük değişikliklere adım attığınızın farkına varabileceksiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek kendinize iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızla ilgili belli başlı değişiklikler karşınıza çıkabilir. Çocuklarınızla daha çok ilgilenmek isteyecek ve onların hayatlarında yeni başlangıçlar yapmalarını sağlayacaksınız.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yeni bir işe ve kariyere adım atmak için olumlu bir döneme adım atıyorsunuz. Farklı bir şehre taşınabilir, ticaret işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Başak Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde eski sevgilinize tekrar bir araya gelme düşüncesi sizde ağır basabilir. İlişkide birbirinizi tanımaya yeterince fırsatınız olacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz.

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. İlişki içerisinde daha fazla kendinizden taviz vermek istemeyeceksiniz. Partnerinizin sizi anlamasına ve sizin gibi düşünmesini isteyeceksiniz.

Başak Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızdaki anlaşmazlık yüzünden bağlarınız kopabilir. Gelecek planlarınızı değiştirmeniz gereken durumlar ön plana çıkabilir.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Aile içerisinde tadınızı kaçıran durumlara karşı sert tepkiler verebilirsiniz.

Başak Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. İş yerindeki problemler ön plana çıkabilir. İşlerinize daha çok odaklanacak ve yoğunlaştığınız projelerin üzerine yeni fikirler edinmeye özen göstereceksiniz. Dosyalarınızda önemli olan kısımlar varsa bunları yedeklemeyi unutmamalı, ihmal ettiğiniz projeleri de değerlendirmeye çalışmalısınız.

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. İş hayatınızda riskli yatırımlar yapmamalı paranızı elinizde tutmaya çalışmalısınız. Sizin için önemli olan belgeleri ve dosyaları yedeklemeyi ihmal etmemelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.