Başak Burcu Ocak 2023 Yorumu

3.261
Başak Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayında aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Daha öncesinden yaşanan tartışmalar bu dönemde zaman zaman karşınıza sorun olarak çıkmaya başlayacak. Merkür, bu alanlarda gerilemeye başlayacak, bu yüzden eski aşklar ve eski konular karşınıza çıkmaya başlayabilir. Çocuğunuz var ise çocuğunuzla aranızda olan iletişime dikkat edeceksiniz. Bu iletişimi güçlendirmeye çalışacaksınız. Geçmişten gelen problemlere başka bir göz ile yaklaşacak, iletişim problemlerini ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz problemleri bunları gözden geçirmek önceliğiniz olacak. Üzerine düşünülmesi ve konuşulması gereken birkaç durumu halı altına atmaktan vazgeçin.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızdaki ve günlük hayatınızdaki koşulları teker teker düzeltmeye başlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara yeni açılımlar sağlayabilirsiniz. İş değişikliği yapma veya yeni bir projeye dahil olma gibi düşünceniz var ise buralarda biraz daha temkinli olmalısınız. Özellikle Yeni Ayın enerjisini güzel bir şekilde kullanın.

Başak Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

18 Ocak 2023 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak. Aşk hayatınıza dair alacak olduğunuz önemli kararlar var ise buralarda beklenmedik gelişmeler söz konusu olmaya başlayabilir. Partnerinizle birlikte konuşulması gereken konuları konuşmalı ve artık kesin bir karar alma yolunda ilerlemelisiniz. İlişkisi olmayanlar Ocak ayında yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissedemeyebilirsiniz. Özellikle bu ay kendinizi toparlamak ve geçmişteki ilişkileri onarmak için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İkili ilişkilerde kime güvenip güvenmediğinizi derin bir şekilde sorgulamalısınız.

Başak Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlar ve ailenizle ilgili konularda şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla birlikte zaman geçirecek ve onlarla bütün olma yolunda ilerleyeceksiniz. Ailenizle aranızda sorun yaratan konular var ise bu konuları açık bir şekilde konuşmak ve duygularınızı dile getirmek sizi rahatlatacak. Uzun zamandır görmek istediğiniz arkadaşlarla buluşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Geçmişten gelen durumları konuşacak ve düzeltilmesi gereken birkaç durumun üzerine duracaksınız.

Başak Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Ocak ayında öyle bir döneme giriyorsunuz ki iş yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Çalışma koşullarınızı hızlandıracak, gerekirse evinizden de çalışmaya gayret edeceksiniz. Bu dönem içerisinde üretmek ve başkaları için bir şeyler yapmak sizi keyiflendirecek. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılardan dolayı bir müddet işinize ara vermek zorunda kalabilirsiniz

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyeriniz için biraz daha mücadele edeceğiniz bir dönem sizinle olmaya başlayabilir. Daha öncesinden ertelenen işler var ise buralarda hızlanmalar söz konusu olacak. Maddi anlamda ki kaygılarınızı geride bırakacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.