Başak Burcu Şubat 2021 Yorumu

8.059
Başak Burcu Şubat 2021 Yorumu

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. İş hayatınız ile ilgili durumlar daha çok ön planda olacak. Üstleriniz varsa eğer onlarla fikir uyuşmazlığından dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Kendi isteklerinizin farkına varacaksınız ve bu sayede kendinize olan güveniniz yerine gelecek. İş yerinde aranızın açık olduğu insanlar varsa onlarla olan bitenleri konuşmak isteyebilirsiniz. Sorunlarınıza karşı bakış açınız değişecek ve çevrenize daha ılımlı olabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay gerçekleşecek, iş hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız eğer bununla ilgili güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Gidecek olduğunuz etkinlikte tanışacak olduğunuz insanlar sayesinde güzel işler başaracaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay yaşanacak , kendi hayatınıza odaklanacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sizden kendilerine karşı sorumluluk almanızı isteyebilirler.

Başak Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021 tarihine kadar orada kalacak. Partnerinize karşı fazla alıngan olabilirsiniz. Size karşı söylenen cümleleri yanlış anlamanız mümkün. Hayatınız ile ilgili ciddi kararlar almadan önce partnerinize de danışmanız da fayda var. İlişkisi olmayan Başak burçları ise geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkileri tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi mutlu eden birisiyle tanışacaksınız bu sayede daha enerjik olacaksınız.

Başak Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak ve kendi hayatınıza odaklanmaktan çok çevrenizdeki insanların yaşantılarına odaklanacaksınız. Yakın bir arkadaşınızla uzun süre sonra buluşabilirsiniz.

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı gerçekleştirecek. Aile bireylerinden biri ile aranızda sorunlar varsa bunları çözeceksiniz. Yakın çevreniz tarafından düşünceleriniz desteklenecek. Yakın bir arkadaşınızla ortak iş yapmak isteyeceksiniz. Yapacak olduğunuz iş sayesinde her iki tarafında kazançlı çıkacağı bir durum olacak.

Başak Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. İşyerinizde sizin dışınızda gerçekleşen sorunlar var. Siz ne kadar bunları dışında kalmaya çalışsanız da ister istemez kendinizi olayların ortasında bulacaksınız.

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. İş hayatınıza ekstra odaklanacaksınız. Yarım bırakmış olduğunuz projeler varsa bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Sağlık sorunlarınız yüzünden günlük yaşantınızda aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.