Başak Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

3.049
Başak Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

5 Şubat 2022 tarihinde Plüton Kuzey ay düğümü ile üçgen açı oluşturacak. Kendinizi geliştirdiğiniz bir dönem içerisinde iseniz yeni gelişmeler bakımından olumlu haberler alabilirsiniz, bu alanlarda destekleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi daha iyi ve net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

18 Şubat 2022 tarihinde Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Artan sorumluluklarınız yüzünden sağlığınıza ve kendinize çok fazla zaman ayırmadığınızın farkına varabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2022 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızın yoğun temposundan sıkıldığınızın farkına varabilirsiniz. Yoğunluktan uzak durmak isteyecek, daha çok kendinize zaman ayırarak dinlenmeye daha yakın olacaksınız.

1 şubat 2022 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Uzun vadeli olan projelere adım atabilirsiniz. Çalıştığınız yerdeki problemler yüzünden iş hayatınızın sorumluluğu giderek artmaya başlayabilir. Sağlığınıza daha fazla önem göstermeli, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Başak Burcu Şubat 2022 Aşk Yorumu

12 Şubat 2022 tarihinde Venüs ve Mars Kavuşum içerisinde olacak. Çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız problemleri anlatmaktan tedirgin olabilirsiniz. Bu yüzden partnerinize bu konuda daha çok güvenliğinizin farkına varacak, onunla birlikte sorunları çözmeye çalışacaksınız.

13 Şubat 2022 tarihinde Jüpiter ve Uranüs sekstil açı oluşturacak. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte daha fazla seyahat etmek isteyebilirsiniz. Yalnızsanız gidecek olduğunuz bir yerden, yeni biriyle tanışabilir romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

11 Şubat 2022 tarihinde Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızla ilgili problemleri başkalarına anlatmaktan vazgeçeceksiniz. Partnerinizle bireysel olarak çözmeye çalışacaksanız

Başak Burcu Şubat 2022 Aile ve İlişkiler

4 Şubat 2022 tarihinde Merkür Oğlak burcunda düzelecek. Çocuklarımız birisi onlarla git etkili ve olumlu bir iletişim kurmaya çalışacaksınız. Yanlış anlaşılmalardan dolayı ortaya çıkan problemleri geride bırakmaya çalışacaksınız.

27 Şubat 2022 tarihinde Ay, Venüs ve Mars tam kavuşum yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte gidecek yeni bir yerde farklı insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizi geliştirmeye odaklanacaksınız.

Başak Burcu Şubat 2022 Para ve Kariyer

14 Şubat 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda karşınıza çıkan gerginlikleri geride bırakıyorsunuz. Aksaklık yaşadığınız durumları planlı bir şekilde düzeltmeye hiç başlayacaksınız.

4 Şubat 2022 tarihinde Güneş ve Satürn Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyerinizle ilgili yapmanız gereken yeniliklere odaklanmak sizi ileriye taşıyacaktır. İşinizle ilgili hedeflerinizden vazgeçmeyecek, yeni projeler ve planlara dahil olmaya çalışmasınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.