Başak Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.647
Başak Burcu Şubat 2023 Yorumu

İş hayatındaki koşullarda önemli değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir. Eğitiminizle ve seyahatinizle ilgili yaşanacak olan olaylarlara karşılık yeni bakış açıları geliştirmeniz gerekecek. İlişkilere dikkat etmeniz gereken bir döneme adım attığınız için ikili ilişkilerde bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek ve onlara zaman ayırmak önceliğiniz olmaya başlayacak. Gözden geçirmeniz gereken problemler var ise bunları sakin bir şekilde ele almaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkilerde dikkat etmemiz gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Partinize karşı ne kadar saygı duysanız da at daha fazla taviz vermek istemediğinizin farkına varacaksınız. Sevildiğinizi hissedecek bir yerde olmayı tercih edeceksiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkiye dair alınacak olan önemli kararlar söz konusu olmaya başlayabilir. İlişkinizde her anlamda sizi zorlayan durumlar var ise bunların rahat bir şekilde halledeceksiniz. Uzun soluklu bir ilişkiden çıktıysanız yada evliliğinizi bitirdiyseniz bu dönemde yeni biriyle birlikte olabilirsiniz.

Başak Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. İkili ilişkilere dikkat etmemiz gerekiyor. Daha önceden fark etmediğiniz bir problemi şuan anlayacaksınız. Sevdiğiniz insanın da size değer vermesi sizi oldukça mutlu edecek.

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Evli değilseniz uzun süreli birlikteliğinizi evlilikle taçlandırma yolunda ilerleyeceksiniz. İlişkiler anlamında çevrenizdeki insanlardan destek aldığınızı hissedeceksiniz. Ele alınması gereken konuları ertelemeyecek, partnerinizle açık bir şekilde konuşacaksınız.

Başak Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Ailenizle aranıza mesafe girmesini isteyen kişileri tespit edecek ve bu kişileri hem kendi hayatınızdan hem de ailenizin hayatından uzak tutmaya çalışacaksınız. Parayla ilgili alınması gereken tedbirler var ise bunun üzerine derin düşünceler içerisine girebilirsiniz.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. Daha öncesinden emin olmadığınız konuları detaylı bir şekilde düşünebilirsiniz. Size iyi gelen kişilere rahat bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Yapacak olduğunuz görüşmeler sizi olumsuz etkilememeli.

Başak Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. Hayatınızdaki iş ile ilgili problemleri geride bırakacağınız bir sürece adım atıyorsunuz. Kendinizi geliştirmek adı altında almış olduğunuz eğitimlerin faydasını göreceksiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili konularda sıkıntı ve problemler yaşıyorsanız, bunlarla alakalı destek almanız gerektiğini düşüneceksiniz. Ailenize karşı yapacak olduğunuz konuşma sayesinde maddi anlamda rahatlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.