Başak Burcu Temmuz 2018 Yorumu

6.811
Başak Burcu Temmuz 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Temmuz 2018 tarihinde gideceğin yolu biliyorsun. Önümüzdeki zamanlarla ilgili gereken tedbirleri almış durumdasın. Artık tedbirsiz, rastgele düşünmeyeceksin. Buna sebep geçmiş hatalarından çıkardığın dersler önünü görmene yardımcı oluyor. Yeni tecrübeler de yok değil. Ancak öncekiler gibi sorunlara yol açmıyor. Gereksiz yüklerin bir çoğunu sırtından atıyorsun. Buna düşünceler de dahil. Detaylarda boğulmayacak, daha rahat bir ay geçireceksin. Maddi anlamda büyük sıkıntıların yok. Geleceğin adına daha fazla birikim yapma derdindesin. Tavsiyemiz bunu kafana takarak günü yaşamaktan vazgeçmemen olacaktır. Aşk hayatında çaba sar fettiğin şeylerin bir kısmı karşılık buluyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri düşüncelerini eyleme dönüştürmene yardımcı oluyor. Eski ve yeni kavramlar arasında sıkışıp kalmıyorsun. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı ve Ay Tutulması etkileri ile huzursuz olduğun bir duruma son veriyorsun. Bu bir birliktelik, yaşadığın hayal kırıklığı ya da zora girmiş bir konu olabilir.

Başak Burcu Temmuz 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Temmuz 2018’de kırıp dökmeden ilerliyor. Sorunları dile getirerek huzursuzluk oluşmasına izin vermiyorsun. Partnerin de buna karşılık yara aldığınız yerlere şefkatle yaklaşıyor. Bu şekilde ilerlerseniz zamanla tüm yaralar kapanacaktır. Tamiri mümkün olmayan evliliklerden bahsedecek olursak, ay sonuna doğru bitirme kararı alınıyor. Sayfayı kapatmak zor olsa da maalesef böyle. Bekar Başak Burcu Temmuz 2018 tarihinde enerjisini iyi kullanıyor. Yeni fırsatlar ve yeni aşklar gündeme geliyor.

Başak Burcu Temmuz 2018 Aile ve İlişkiler

Temmuz 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde var olan sorunların bir kısmı yerini sakinliğe bırakıyor. Yakın zamanda uzaklaştığın insanların olumsuz etkilerinin de uzaklaşması bu dönemde huzuru bulmana sebep olan şeyler arasında. Enerjini iyi yönde kullanıyorsun. Aile ve yakın çevre arasında çoğalan bazı işler seni biraz yorabilir. Kazançla ilgili de birden fazla işle meşgul olabilirsin. Vereceğin ufak molalar duruma çare olacaktır.

Başak Burcu Temmuz 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Temmuz 2018’de eskiye oranla daha iyi. Bacaklara ve kemik sağlığına biraz daha dikkat edilmeli. Bunun için bağışıklığı güçlendirmek yapılacak ilk şey olmalı. Varsa zararlı alışkanlıklar terk edilmeli. Bol bol dinlenmen gereken yorucu zamanlara sahipsin. Uyku düzensizliği rahatsızlıkları tetikleyen en önemli unsurlar arasında.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.