Başak Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

23.415

BAŞAK Burcu Temmuz 2019’da beklentileriniz üst seviyeye çıkacak. Her ne kadar istediğiniz şeylerin bazılarının imkansızlığını görebilsenizde içinizde ekstra bir beklentiye sahip olacaksınız.

Başak Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Yaşam standartlarınızı değiştirme gibi bir takım düşüncelere sahip olabilirsiniz. Mevcut olan sosyal çevrenizden soğuma ve yeni insanlar tanıma isteği bu dönemde ön planda olabilir. Eski yakın arkadaşlar ile uzun bir aradan sonra bir araya gelip yeni ve farklı projeler peşinde koşabilirsiniz.

Sosyal enerjiniz yükseleceği için başkaları tarafından taktir edileceksiniz. Yapmak istediğiniz veya yapacak olduğunuz bir işte etrafınızdaki insanların fikirlerini alarak doğru bir yolda ilerleyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte aile ilişkileriniz ve geçmiş yaşantıda ki sorunlarınız çok fazla ön planda olacak.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bunun size etkilerini aşk hayatınızda hissedeceksiniz. Yaşayacak olduğunuz sıkıntıların içerisinde ekstra bir duygusallığa girebilirsiniz. Bu yüzden aşk hayatınızda mantıklı düşünemeyebilirsiniz.

Başak Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da partnerinize sorumluluklar yükleme isteği içerisinde bulunabilirsiniz. Size karşı olan tavrı veya davranışı her ne kadar iyi olsa da ekstra beklentiler içerisine girip karşı tarafın sabrını zorlayıcı davranışlarda bulunabilirsiniz.

Duygusal anlamda boşalmalar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşiniz yok ise farkındalığınız ortaya çıkacağı için karşınıza çıkan insanlar ile yeni bir birlikteliğe başlamaya hazırlayabilirsiniz kendinizi.

İlişkilerinizde hemen net kararlar almadan önce üzerine iyi düşünmeli ardından net kararlar almaya başlamalısınız. Beklentilerinizi bir kenara bırak karşınızdaki insanı olduğu gibi kabullenme sürecine bir an önce girmelisiniz.

Başak Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

BAŞAK Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinde bir takım tatsızlıklar ortaya çıkabilir. Aile büyüklerinden bir kişinin size verdiği bir sorumluluğu yerine getirmediğiniz için sert bir tepki alabilirsiniz. Olabildiğince esnek olmaya çalışmalı ve agresiflikten uzak durmaya çalışmalısınız.

Kardeşiniz yada bir başka akrabanızın yeni bir işinin haberini alacaksınız. Bu sizi mutlu edecek ve sizden onun için yapmanızı istediği bir konu söz konusu olacak. Anne veya babanızın gereksiz harcamaları dikkatinizi çekebilir. Ellerine geçen parayı çar çur ettikleri için kısa zaman içerisinde maddi açıdan sıkıntı yaşayabilirle.

Başak Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da BAŞAK Burcu sağlığına dikkat etmesi gereken bir döneme giriyor. Fazla yağlı gıdalar tüketmekten kaçınmalısınız. Özellikle geç saatte yediğinizi zararlı abur cuburlar vücudunuzda zararlı toksinler biriktirebilir.

Fiziksel sağlığınız için olabildiğince beslenmenize dikkat etmelisiniz. Benim bir rahatsızlığım yok diyerekten hareket edersiniz pişman olacağınız sağlık problemleri ile karşılaşmanız an meselesi olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.