Kadınlar Duysun

Başak Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
3.267
Başak Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Seyahatlerinizde aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar ortada olacak ve bu yüzden biraz kendinizi strese sokabilirsiniz. Ani tepkiler ve kararlar almamaya çalışmalı, düşünerek hareket etmelisiniz.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Yaşamış olduğunuz olumsuzlukları yavaş yavaş geride bırakmaya başlayacaksınız. Hayata karşı daha pozitif olacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Sevgilinizle vakit geçirmek size bu sıralar daha cazip gelebilir. Grup çalışmalarına katılacak ve buralarda yeni çalışmalar sergileyeceksiniz. Toplum faydasına olan etkinliklere katılabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda egosal nedenlerden dolayı ortaya çıkan gerginlik yok olmaya başlayacak.

Başak Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuz olaylar yüzünden psikolojik olarak rahatsız hissedebilirsiniz. Partnerinizle bu sorunları konuşmak isteyeceksiniz. İlişkinizin istemediğiniz yönde gittiğini düşünüyorsanız ilişkiyi sonlandırmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Başak burçları ise kendinizi çok yakın hissettiğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz. Duygusal anlamda bir bağ oluşturabilir ve sorunları birlikte çözmeye başlayabilirsiniz.

Başak Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Görüşme fırsatı elde edemediğiniz arkadaşlarınızla buluşma planlayacaksınız. Birlikte eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Aileniz hakkında olumsuz yorumlama yapan bir kişiye karşı sert tepkiler verebilirsiniz. Karşınızdaki insana sınırlarını bilmesi gerektiğini usulünce aktaracaksınız. Sizin için aile kavramı bu dönemde daha önce gelecek.

Başak Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri üzerinde çalıştığınız bir projeyi yarım bırakıp yeni bir projeye adım atmak isteyebilirsiniz. İş yerinizde başkalarının işlerini de halletmek zorunda kalabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. İş ortamınızda yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Özellikle evden çalışmak gibi bir düşünceniz varsa ofis eşyaları alarak bir miktar para harcayabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.