Başak Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.459
Başak Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Yurtdışı ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yabancılarla bir araya gelecek, yeni eğitimler almaya çalışacaksınız. İnançlarınızı be görüşlerinizi değiştireceğiniz konular öne çıkmaya başlayabilir.

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Tek başınıza kalıp zaman geçirmek bu süreçte oldukça keyifli hissettirecek.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çocuklarınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz. Tutkulu bir aşk hikayesine adım atabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yaşadığınız olaylara karşı biraz daha sakin olmaya çalışın. Fevri davranışlarda bulunmak sizi kötüye doğru sürükleyebilir.

Başak Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Partnerinizle aranızda parasal konulardan dolayı gerginlik ortaya çıkabilir. Kendi içinize dönmeli, mümkün olduğunca fevri davranışlarda bulunmayın. Korkularınızla yüzleşmek yerine bunları partnerinizle birlikte aşmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz bir olayın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu süreçlerde yeni bir ilişkiden uzak durmak isteyeceksiniz.

Başak Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla daha fazla görüşmek isteyeceksiniz. Arkanızdan konuşulduğunu hissedebilirsiniz. Bu durumu rahat bir şekilde aktarmalı ve gerekirse bu kişilerle ilişkinizi kesmelisiniz. Ailenizle birlikte fikir alışverişi yapmanız gereken konular öne çıkmaya başlayacak.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla grup çalışmaları içerisine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek size iyi gelecek.

Başak Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz iş sıkıntılarından dolayı kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Farklı yönlerden olayları düşünmeli, bakış açınızı değiştirmeye çalışmalısınız. İşinizle ilgili yapmanız gereken değişikliklerin detaylarına takılmamaya çalışın.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler sizinle olacak. Yapacak olduğunuz atılımlar sayesinde de kendinizi rahat hissetmeye başlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.