Başak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

20.483
Başak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Başak Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ile yaşadıklarından ders çıkartıyor. Geçmişe dönüp düşünüyorsunuz. Yaşadıklarınız, çektiğiniz aşk acılarını, aşkın size yükseldiği sorumlulukları ve ardınızda bıraktıklarınızı anımsıyorsunuz. Bundan sonraki ilişkilerinize ışık tutacak olan yeni düşünceler ve kararlar alma aşamasındasınız. Yeni aşk fırsatları konusunda üstün performans sergilemek istiyorsunuz. Sizi hata yapmaya zorlayan şey beklentilerinizin yüksek oluşu. Bu da karşı cinsi zamanla sizden uzaklaştırıyor. Temmuz ayından aşk konusunda ön planda olacağınız oluşumlar söz konusu. Partneri olan başaklar, ilişkilerinde yaşadıkları ufak tefek sorunları çok büyütmeden hal yoluna koyuyorlar.

Başak Burcu aşk uyumu hakkında çok temkinli hareket ediyor. Normal hayatınızda herkesle iyi anlaşırken, konu aşka geldiğinde ince eleyip sık dokuyorsunuz. Başak burcu en iyi anlaştığı burç oğlak ve akrep olurken, başak burcu anlaşamadığı burç aslan burcu oluyor. Temmuz ayı içinde de bu böyle olmaya devam ediyor. Siz birini sevdiğiniz ve istediğinizde karşı konulamaz tavırlara ve cazibeye sahip oluyorsunuz. İbre aşk konusunda başaklara dönmüş durumda. Bu fırsatı iyi değerlendirebilen başaklar Temmuz ayı sonunda özel bir aşka sahip olabilirler.

Başak Burcu aşk günlük yaşamda da zor zamanlar geçirebiliyor. Sürekli düşünen ve sorgulayan yapınız, aşkınızı tam manasıyla yaşamanıza engel oluyor. Çıkarlarınıza ters düşen bir şey olduğunda gözünüz aşk meşk görmüyor. Hayatınızın garanti altında olması sizin için her şeyden önemli. 2016 Temmuz Başak Burcu aşk hayatı geçmişe oranla daha iyi, ancak bu şekilde devam edebilmesi için kendinizi birçok konuda değiştirmeli ve yenilemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.