Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

26.456
Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Başak Burcu 2016 Temmuz iş hayatında cesareti ile ön planda. Kar-zarar hesaplamasıyla Temmuz’un başından itibaren tüm planları kendi lehinize yapıyorsunuz. Kariyerinizdeki gelişmeler ümit vaat ediyor. Atacağınız adımlar konusunda bu aşamada kimseden akıl almayın. Zorlukları aşabilecek ve önünüze çıkan engellerle baş edebilecek güce sahipsiniz. Tüm enerjinizi neredeyse iş hayatınıza harcıyorsunuz diyebiliriz. Bu şansı ve durumu değerlendirmek istiyorsanız, yeteneklerinizi kullanmalı ve kendinizi sonuna kadar ortaya koymalısınız. Başarınızı hazmedemeyen yakınlarınız var. Dostu düşmanı iyi ayırt etmeniz gereken bir noktadasınız. Kötü niyetli insanlar en yakınınızda olunca bunu fark etmek biraz zor olabiliyor.

Temmuz 2016 Başak Burcu aşk hayatı güzel gelişmelerle devam ediyor. Siz aşk konusunda bazı şeylerden tam vazgeçmişken durum tam tersine dönüyor. Temmuz ayında her şey sizin tarafınızda. Burcununuz çıkarlarınız doğrultusunda ilerleme gösteriyor. Bu durumu özel hayatınızda da iyi değerlendirebilirsiniz. Partneri olanlar şu aşamada partnerlerine yaptırmak istedikleri şeyleri kolaylıklar yaptırabilirler. Aranızdaki büyük problemler ufak atışmalara dönüşüyor. Partneri olmayan başak burçları duygularını dengelemekte zorlanıyorlar. Duygu yoğunluğu ve enerji patlaması ile yanlış yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Yeni ilişkilerde kendinizi biraz geri planda tutarsanız, gidişatı daha objektif değerlendirebilirsiniz. Kendinizi duygularınıza teslim etmeyin.

Başak Burcu eğitim hayatına hız kazandırıyor. Eksik kaldığınız noktaların farkındasınız ve bu açığı kapatmak için gerekli eğitim alanlarına yöneliyorsunuz. Hem iş, hem özel hayatınızda eğitimin ne derece etkili olduğunu fark ettiğinizden beri, eğitime gereken değeri ve özeni veriyorsunuz. Başak burcu Temmuz ayı eğitim ile ilgili ön araştırmalar yaparak, kendine en yararlı eğitim planını bulmaya çalışıyor.

Başak Burcu sağlığıyla ilgili büyük bir problem yaşamıyor. Genel sağlık sorunları olanlar sağlığında iyileşme kaydetmek için çabalarken, sağlık problemi yaşamayanlar sağlığına gereken özeni gösteriyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.