Başak Burcu Yaz Yorumu

33.469
Başak Burcu Yaz Yorumu

Başak burcu 2016 yaz aylarında hayatına yön verme ihtiyacı duyacak. Özellikle aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar sizi bu yönde bir davranışa itiyor. Bununla birlikte yararınıza atacağınız adımlar ve gelişmeler söz konusu.

Başak burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında aşk hayatınız ön plana çıkıyor. İçine düştüğünüz bazı yanlışlar sonrası dersinizi almış hissediyorsunuz ve bundan sonra daha temkinlisiniz. Hedefleriniz tamamen duygularınızı tatmin edebilecek oluşumlar içeriyor. Etrafınızın yanlış yönlendirmelerinden uzak durmalısınız. Bu dönemde özel hayatınız konusunda konuşmamaya ve akıl almamaya dikkat edin. Esas olan sizsiniz ve ne istediğiniz. İlişkinizin dilediğiniz yönde ilerlemediğine karar verdiğinizde bitirme noktasına gelebilirsiniz. Unutmayın ki biten her şey, yeni başlangıçları da beraberinde getirir. Ümidinizi yitirmiyorsunuz ve kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz fırsatların karşınıza çıktığını fark ediyorsunuz.

Başak burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016′da kariyerine, birikimlerine ve yatırıma önem veriyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek istediğiniz şeylere odaklanmalısınız. Bu süreçte kimin ne dediğini fazla önemsemeyin ve başkaları için yaşamayı bırakın. Fedakarlıklarınız ve yanlış seçimleriniz sizi bu noktaya taşıdı. Bundan sonrasında aleyhinize iş fırsatları ile devam etmelisiniz. Paranız artıyor, yatırım yapacağınız yerleri iyi belirlemelisiniz. Sıkıntılarınızın önemli ölçüde azalacağı bu ay, potansiyelinizi doğru yönde kullanırsanız feraha ulaşabilirsiniz.

Başak burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında özel hayatınızda geri dönüşler yapma ihtimaliniz muhtemel. Tavsiyemiz sizi üzen şeylere dönüp bakmayın bile. Unutmayın ki geriye bakarak ilerleyemezsiniz. Siz çoğu şeye 2. değil 3. hatta 4. şansı verebilecek kadar fedakarsınız. Ama yanılıyorsunuz. Bunun yerine kendi ayaklarınız üzerinde durun, projelerinize ağırlık verin ve finansal anlamda güç kazanmaya çalışın. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Unutmayın size sizden daha iyi yardım edebilecek kimse yoktur yer yüzünde. Sağlığınız iyi durumda ama kötü alışkanlığı olan başaklar, özellikle sigara içenler vazgeçmeliler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.