Bebek gelinlik modelleri 2017

Bebek gelinlik modelleri 2017

Bebek gelinlik modelleri 2017

                Her ne kadar yetişkinler için tercih edilen gelinlik modelleri önemli olsa da, elbette ki düğün günü bebeklerimizin de güzel görünmesini isteriz öyle değil mi? Bu durumda, hem onların daha şirin görünebilmesi hem de rahat edebilmesi için pek çok farklı model arasından tercih yapabiliriz. Sizlere, bebek gelinlik modelleri 2017 ürünleri olarak şu modellerden bahsedebilmemiz mümkündür.

Tüylü gelinlikler

Bebeklerimiz için daha çok güzellik değil de şirinliği ön planda tutmak isteriz. Bu durumda da tüylü bebek gelinlikleri 2017 modellerine göz atmamız mümkün dür. Tüyler ile kabartılmış etek detayları bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir. Elbette ki bunların yanı sıra taşlı ve incili modeller de tercih edeceklerinizden bazıları.

Taşlı modeller

Taş detaylar ile süslenmiş olan, tarlatanlı, transparan kumaş kullanılan, bunun yanı sıra şifon gelinlikler de bebeklerimiz için tercihler arasında. Yaka seçeneği olarak, kayık yaka, tek omuz, askılı bebek gelinlikleri 2017 ürünleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

İncili modeller

Kabarık gelinlik modelleri için, eteklerinde inci taşlar kullanılan modeller arasından, tül kumaşlar ile kabartılmış gelinlikler de 2017 için uygun olanlardandır. Bunların yanı sıra danteller, dantelli duvaklar da kullanılan özellikler arasında. Diğer seçeneklere ise şu şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Balık kesim
  • A kesim
  • Prenses modeller
  • Dar kesim gelinlikler
  • Sade gelinlikler

Tüm bu modellere, görsel öğelerden ulaşarak, farklı renk tonları arasından da seçimler yapabilirsiniz.

Bebek gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.