Belinizi İnce Gösterecek Kombinler

2.096
Belinizi İnce Gösterecek Kombinler

Her kadın daha fit, daha düzgün bir fizik ve kusursuz bir vücuda sahip olmak ister. Bunun için hem düzgün beslenme, hem de düzenli şekilde spor yapma önemli bir faktördür. Hem beslenme alışkanlıklarını normale çekmek, hem de düzenli daha zayıf görünmek bir şekilde spor yapmak, birçok kişiye zor geldiği için, birçok kadın, istediği vücut yapısına tam olarak ulaşamıyor. Bazı kadınlar ise, istedikleri vücut ölçülerine ulaşsalar dahi,yanlış kombin seçimlerinden dolayı istedikleri görüntüden bir hayli uzak görünüyorlar.

Bel, bir kadının zarafetini ve dişiliğini gösteren en önemli yerlerden birisidir.Yalnızca egzersiz ve beslenme ile belinizi inceltmekle yetinmeyip, yaptığınız kombinle de belinizi ince gösterebilirsiniz.

Gömlek – Kalem Etek Kombini

                Dişiliğin başlıca anahtarlarından bir tanesi gömlek – kalem etek ikilisidir. Gömlek – kalem etek ikilisi doğru bir şekilde kullanıldığı zaman, kilonuz fark etmeksizin slim bir görüntüye kavuşursunuz.Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi de ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian.Büyük basenlerine rağmen, sıklıkla gömlek – kalem etek kombinini kullanıp belinin inceliğini ön plana çıkartıyor.

Etek Uzarsa Topuklu Şart

                Gömlek – kalem etek kombininde, etek boyunu uzun da tercih edebilirsiniz. Bu durumda ayakkabı tercihiniz mutlaka topuklu ayakkabıdan yana bel inceltici kombinler olsun. Bu şekilde daha uzun görüneceksiniz ve bu da daha inceymiş gibi bir görüntüye sebep olacaktır. Unutmayın, gömlekleri içe almanız önemli!

Penyeler de Gömlekler de Mutlaka İçeride Olmalı

Basic penye tişörtünüzü dışarda bırakmak, ince bir bel görüntüsüne sahip olma yolunda büyük bir hatadır. Bunu yapmaktan vazgeçmelisiniz. Etek ya da pantolon giyiyor olabilirsiniz, ancak önemli olan nokta, tıpkı gömlek giyerken olduğu gibi, penye tişört giyerken de penyenizin uçlarını pantolon ya da eteğinizin içine almak olmalıdır. Böylelikle belinizin hatları ortaya çıkması kolaylaşacaktır.

Kurtarıcınız: Yüksek Bel Pantolon

Yüksek bel pantolonlar ince bir bel görüntüsü için kullanılabilir. Ancak, üstüne bol penye ya da gömlek giyerseniz, bu durumun bel kombinleri yarardan daha çok zararı olacaktır ve beliniz daha kalın gözükecektir. Duruma göre crop top ve yüksek bel etekler de tercih edilebilir.

Kemer Kullanımı

                Elbiselerde, vücut proporsiyonunu kesmeden kullanacağınız kemerler sizi daha ince bir görüntüye kavuşturacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.