BİM 4 Mart 2022 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında

3.142
BİM 4 Mart 2022 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında

BİM 4 Mart 2022 Cuma Aktüel Ürünler kataloğunda bu haftanın fırsatları açıklandı. Aktüel ürünler kataloğunun bu haftaki kataloğunda spor aletleri, ankastre set, mutfak gereçleri, çocuklar için oyuncaklar, akıllı bileklikler, nevresim takımları gibi herkese hitap edecek bir ürün yelpazesi BİM Aktüel Ürünler takipçilerini bekliyor.

BİM 4 Mart 2022 aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında Kumtel marka Siyah davlumbaz, fırın ve ocaktan oluşan cam ankastre set peşin fiyatına 9 taksit imkanıyla satışa sunulmuş. Dijitsu 40″ Full HD TV de yine 9 taksit imkanıyla satışta. Mutfağınızın ihtiyacı için blender setinden, kavanozlara, kesme panosundan, süzgeçlere bir çok ürün uygun fiyatlarla BİM Aktüel Ürünler takipçileri için satışta.

BİM 4 Mart Cuma Aktüel Ürünler Kataloğunun ikinci sayfasını spor ürünleri ağırlıklı olarak hazırlanmış. Eliptik kondisyon bisikleti, trombolin, boks torbası, ağırlık setlerinin yanı sıra; sporcu kıyafetleri, çanta ve saat gibi aksesuarlar spor severleri bekliyor.

BİM 4 Mart 2022 Kataloğu üçüncü sayfasında, pilates ekipmanlarının yanı sıra kişisel bakım ürünleri de dikkat çekiyor. Vakumlu siyah nokta temizleyici, pilates bant, esneme bandı ve pilates topu, atlama ipi gibi ürünler bulunuyor.

BİM 4 Mart 2022 Cuma Aktüel Ürünler kataloğunun son sayfasında ev testili ürünleri için hazırlanmış. Tek ve çift kişilik nevresim takımları, kapitoneli yatak örtüsü, antibakteriyel yorgan indirimli fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor.

BİM Aktüel Ürünler kataloğunun 4 Mart Cuma tarihli son kataloğunu detaylı incelemek için görsellere göz atabilirsiniz.

BİM 4 Mart 2022 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.