Birbirinizle Yakınlaşmanın En İyi Yolları

68.728
Birbirinizle Yakınlaşmanın En İyi Yolları

En zoru bir ilişkinin başında çiftlerin birbirine karşı nasıl davranacağını bilememesidir. Çünkü henüz birbirine yabancı olan bu iki insan, nasıl bir ortak yol bulup da bu ilişkiyi sürdürecektir. Acaba ortak noktaları olacak mıdır? Yoksa bu sadece geçici bir heves bir beğeni midir? Bir de her zaman için yeniden birine kendini anlatmak zor geldiği için, genelde tarafların ikisi de “Beni istiyorsa uğraşması gerekir.” mantığındadır. Halbuki, iki insanın ortak yolu bulması için bir çaba sarfetmesine gerek yoktur. Zaten zaman geçtikte beraber paylaşımlar arttıkça bir ortak payda oluşturulacaktır. Bir uyum mutlaka ki yakalanacaktır. Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları, başbaşa zaman geçirmenin yollarını bulmaktır.
Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları nelerdir bunu siz keşfedeceksiniz. Yine de biz size yol gösterecek ufak ipuçları verelim.

  • Birlikte daha çok zaman geçirmeye çalışın.olur.
  • Bir çok konser, sergi, tiyatro, sinema aktivitesi ayarlayın.olur.
  • Bu aktivitelerin üzerine konuşup yorum getirmeye çalışınolur.
  • Nelerden hoşlandığını, bir sonraki buluşmada ne yapmak istediğini sormaktan çekinmeyin.olur.
  • Karşı taraftan her hangi bir cevap gelmezse, yedek bir öneriniz olsun. Öneri ile gitmek, bir plan yapmaya çalışmak karşı taraf ile zaman geçirmek istediğiniz algısını uyandırır. Sizi daha çok birbirinize yakınlaştırır.olur.
  • Zaman geçtikçe, buluşmalar ardı ardına geldikçe aranız daha da samimi olacaktır.olur.
  • Mümkün olduğunca gülerek vakit geçireceğiniz aktivitelerde bulunun. Gülmek buzları daha çok kıracaktır.olur.
  • Ilişkinin en başından, karşı tarafı korkutacak hamlelerde bulunmayın. Aceleci davranmayın, akışına bırakın. Zaten bir ilişkinin nasıl şekilleneceği geçirilen kaliteli zamandan belli olur.

Her ikilinin yakaladığı enerji, uyum farklıdır. Dolayısı ile ilşikinin başında yapılan aktiviteler atılan adımlar aynı olabilir. Ama bu adımları şekillendirmek ve yönlendirmek size kalıyor. Çünkü siz ilişkiyi yaşarken karşı tarafın üzerindeki etki ve tepkiyi hem görebilir hem algılayabilirsiniz. Bu nedenle birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları kesinlikle sizin elinizdedir. Siz samimi olun, karşı tarafa değer verdiğinizi belli edin, bir ilişki kurmaya çalışın. Zaten çabalarınız karşılıksız kalmayacaktır. Yakınlık paylaşım arttıkça kendiliğinden oluşur.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.