Kadınlar Duysun

Black Friday İndirimleri ve 11.11 indirim Kuponları Tek bir yerde!

13.09.2018
485
Black Friday İndirimleri ve 11.11 indirim Kuponları Tek bir yerde!

Tüm dünyada her sene izdihama neden olan Black Friday bu sene Türkiyede daha çok hareketli geçeceğe benziyor. Ama Black Friday’dan önce Aliexpress ve Alibaba grubunun Black Friday’e rakip olarak başlattığı 11.11 indirimleri 11 Kasım 2018 Pazar günü gerçekleşecek. Black Friday indirimleri ve kampanyalarına bu sene daha çok markanın katılacağınız düşünüyoruz. Türkiye’den bir tek N11’in katıldığı kampanya için Aliexpress ve N11 haftalar öncesinden kupon dağıtmaya başlıyor.

Bu sene yeni bir rekor gelir mi bilinmez ama N11 sırf bugün için 1 ay öncesinden çalışmalara başlıyor. Geçtiğimiz yıl birbirinden ilginç rekorlara imza atan site 24 saatte 140 Milyon işlem hacmine ulaştı! Bir günde Devlete sağladığı Kdv 22 Milyon TL olarak açıklandı.toplam 660 bin ürün satarken bu ürünlerin 50 bin adedini sadece 1 saat içinde satmayı başardı! En ilginç rekorlardan biride ilk 60 saniyede 80 Otomobil satması diyebiliriz. 1 Günde 20 bin Telefon ve 4400 Bilgisayar satarak kırılması güç bir rekora imza atan sitenin sattığı diğer ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

Alibaba grubu ise geçtiğimiz yıl 11.11 indirimlerinde 25,3 Milyar dolarlık satış yaparak yeni bir rekora imza attı. Bu rakam Amerika da her yıl düzenlenen Black Friday ve Cyber Monday alışverişlerinin toplamından daha fazla!

Black Friday ve 11.11 indirimlerini tek bir yerden takip etmek isteyenler indirim siteleri üzerinden hemen hemen tüm markaların kupon ve kampanyalarına ulaşabilirler.Bu sitelerden örnek vermek gerekirse ilk aklımıza gelen %100 Türk Girişimi olan indirimkuponum.net sitesini örnek gösterebiliriz. Black Friday’dan sonra aynı şekilde Cyber Monday indirimleri ve kuponlarını takip etmeyi unutmayın. Bu arada 11.11 indirim kuponları 1 ay öncesinden o gün geçerli olmak üzere dağıtılmaya başlıyor. Bildirimleri ve mail kutunuzu takip edin büyük indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Black Friday Nedir?

Black Friday Amerika’da Şukran gününden sonraki Cuma günü yapılır. Bugün Noel alışverişinin başlangıcı olarak kabul edilir. Türkiye’de Kara Cuma, Efsane Cuma, Şahane Cuma gibi isimlerle kampanyayı görmek mümkün.

2018 Black Friday Ne zaman ?

Black Friday 23 Kasım Cuma günü gerçekleşecek!

Cyber Monday Nedir?

Cyber Monday (Siber Pazartesi), Black Friday’ın dijital versiyonu olarak lanse ediliyor. Yani o gün mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan online olarak indirimli alışveriş yapabileceksiniz.

Cyber Monday Ne zaman

Cyber Monday 26 kasım Pazartesi Cuma günü yapılacak olan Black Friday’dan sonraki ilk pazartesi gerçekleşecek.

Kaynak: www.indirimkuponum.net

Pinterestte Bizi Takip Et